anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak darmowej dostawy z Allegro Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukas19451
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry
Na zdjęciach koszyk oraz okno dostawy gdzie napisane jest że darmowa dostawa u sprzedającego od 499zł.
Chciałbym się dowiedzieć czemu mimo posiadania smarta i przekroczeniu minimalnej kwoty dostawy muszę zapłacić za dostawę mni. do paczkomatu?smart1.pngsmart2.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
AnnaG-Antyki
#12 Orędownik#

A ja chciałabym  wiedzieć czemu znowu widzę taki post i muszę go czytać dlatego, że ktoś nie przeczytał regulaminu usługi z której korzysta???

Zasady są proste: Ty masz mieć smarta, a sprzedawca musi udostępniać smarta. Nie wszyscy go udostępniają, bo to robi z firmy darmową wypożyczalnie z mnóstwem "pomacanych" zwrotów, z którymi potem nie wiadomo co robić i jeszcze musi do tego dopłacać. Ale nie przejmuj się założę się że bez smarta za to cenę ma niższą i i tak nie stracisz, a za to towar będzie fabrycznie zapakowany. Darmowa dostawa od 499 zł to po prostu dostawa na koszt sprzedającego, nie smart.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lukas19451 w tej ofercie sprzedający nie udostępnia dostawy w ramach Smart! W każdej ofercie, jeśli Smart! jest dostępny pojawia się logo Smart! przy samej ofercie oraz przy metodach dostawy, możesz też już podczas poszukiwania interesujących ofert wybrać filtr Smart! i wówczas pokażemy Ci tylko oferty, w których dostawy w ramach tej usługi są dostępne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów