anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości darmowej dostawy na adres, pomimo spełnienia warunków

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:75819676
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam jednego dnia produkty u czterech sprzedawców. U trzech spełnione były warunki darmowej dostawy na adres w ramach SMART. ( usługa opłacona do 21.XII. br.) Niestety u jednego z nich nie mogłam skorzystać z tej usługi, jedynie do punktu. Zadałam pytanie sprzedającemu. Poinformował mnie, że po jego stronie wszystko prawidłowo jest oznaczone. Stwierdził, że to pytanie jest do Allegro, nie do niego. Zatem dlaczego nie mogę skorzystać z tej usługi?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Smart>metody dostawy są udostępniane przez sprzedającego. Są dostawy które muszą być żeby mieć Smarta i dodatkowe i niech sprzedajacy nie wprowadza Ciebie w błąd.

oznacz moderatorów
Client:75819676
#7 Wielbiciel#

 

Nie rozumiem.

Sprawdzałam przy każdym produkcie warunki i są określone SMART, zakupy na kwotę ponad 500 zł.

"Są dostawy które muszą być żeby mieć Smarta i dodatkowe i niech sprzedajacy nie wprowadza Ciebie w błąd." - nie rozumiem.

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75819676 Podaj proszę numer oferty, w której nie mogłaś skorzystać z darmowej dostawy w ramach Allegro Smart!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:75819676
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 😊

Nr   7be63cd2-78ba-11ed-a626-8701d6a8fe11

Konkretnie chodzi o zamówienie w euronic , darmowa dostawa na adres.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Client:75819676
#7 Wielbiciel#

Jak w załączniku widać udostępniamy tę metodę. Pozdrawiam

(Zdjęcie jednej z ofert, z warunkami dostawy)

Taką odpowiedź dostałam ze sklepu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale różne!!!

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75819676 W tych trzech ofertach nie ma wspólnej przesyłki na adres z darmową dostawą w ramach Allegro Smart! W dwóch ofertach są dostępne opcje Allegro Przesyłka polecona i Kurier Pocztex, a w trzeciej jest Kurier UPS. To dlatego system nie udostępnił Ci tej opcji. Sprzedający powinien zmienić ustawienia, jeśli to możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów