anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wygenerowania etykiety na zwrot przez pocztę Polską

MAMY ROZWIĄZANIE!
la_kamisa
#8 Zapaleniec#

Witam,

czy ktoś może mi podpowiedzieć, co zrobić w tej sytuacji - kupiłam towar przez Allegro Smart - wybrałam odbiór w punkcie (Żabka). Towar odsyłam. Wypełniłam formularz zwrotu i mam do wyboru tylko dwie opcje: 1. bezpłatna wysyłka w punkcie poczty polskiej 2. wysyłka na własny koszt.

Mam wykupiony Smart, więc klikam "bezpłatna wysyłka w punkcie Poczty Polskiej" i widzę komunikat następującej treści: "Brak możliwości zwrotu za pomocą Poczta Polska. Wybierz inną metodę"

Czyli system próbuje mnie zmusić do wysyłki na własny koszt, chociaż specjalnie wykupowałam Smarta, aby nie mieć takich problemów...

W jaki sposób mogę bezpłatnie zwrócić paczkę?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@la_kamisa  Zwróć się w tej sprawie do odpowiedniego działu Allegro i poproś o umożliwienie bezpłatnego zwrotu w ramach Smart. Możesz napisać przez formularz kontaktowy lub na czacie. Czat będzie szybszy, czynny od ósmej. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów
la_kamisa
#8 Zapaleniec#

Dziękuje. Sprawa została szybko rozwiązana- zaproponowano mi odesłanie na własny  koszt i zwrot tego kosztu na moje konto w postaci monet Allegro.

oznacz moderatorów