anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za zakup w smart week

Client:37892340
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot za około 600zł z zakładki smart week, do odebrania miało być 30 monet, natomiast nigdzie ich nie ma.
Co zrobić?

Czy da się sprawdzić czy przedmiot na pewno był oznaczony jako smart only??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

3 Zasady Promocji

  1. Promocja dedykowana jest Użytkownikom posiadającym aktywne Konto, występującym w Allegro w charakterze Kupujących, którzy przystąpili do Promocji zgodnie z ust. 3.

  2. Promocja polega na przyznaniu Uczestnikowi Promocji Monet Promocyjnych na zasadach wskazanych w ust. 3 poniżej. Przyznanie Monet Promocyjnych nie wyklucza otrzymania przez Uczestnika Promocji Monet na zasadach określonych w § 4 ust. 3 Regulaminu Programu Monetowego.

  3. Warunkiem przyznania Użytkownikowi Monet Promocyjnych jest łączne spełnienie poniższych warunków:

a) Zawarcie przez Użytkownika w Okresie trwania Promocji jednej lub kilku Transakcji, których przedmiotem są Towary z Ofert z oznaczeniem “Smart! Only”, o łącznej wartości równej lub wyższej 500,00 zł (bez kosztów dostawy);

b) Skuteczne dokonanie płatności za Transakcje, o których mowa powyżej w ramach jednej płatności, za pośrednictwem Operatora Płatności (status płatności: „Zakończona”).

  1. Użytkownicy, którzy spełnili warunki, o których mowa w § 3 ust. 5 powyżej uprawnieni są do otrzymania 30 Monet Promocyjnych w ramach jednego Konta.

  2. W celu otrzymania Monet Promocyjnych Uczestnik Promocji powinien wybrać odpowiednią opcję [przycisk „Odbierz”] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe od godziny 15:00, dnia 22 maja 2023 r. przez okres 5 dni kalendarzowych.

oznacz moderatorów

Client:37892340
#7 Wielbiciel#

Dzięki ale już czytałem regulamin promocji, wydaje mi się, że spełniłem warunki, moje pytanie brzmiało inaczej niż proszę o regulamin promocji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37892340 Cześć. 🙂 Czy w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety widzisz baner na górze strony z przyciskiem [odbierz]? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów