anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam naliczenia z przesyłkę skoro mam Allegro Smart? Zakup z22.05.23

Deskurow3
#1 Nowicjusz#

Kupiłem lampę do mercedesa Atego i hebel-rozłącznik prądu. Doliczono mi koszty przesyłki do punktu Inpost

Dlaczego- skoro mam aktywny smart, proszę o odpowiedz na maila [edytowano]

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dlatego, że regulaminu smarta nie czytałeś przed zakupem. Nie tylko Ty masz go mieć ale jeszcze sprzedawca ma go udostępniać. Cena wysyłki przy zakupie nie była ukryta, widziałeś ile zapłacisz. Nie pasowało to trzeba było brać od kogoś innego. Nie każdy sprzedawca tu lubi działać na zasadzie darmowej wypożyczalni. A tymbardziej w częściach samochodowych to słaby pomysł. A Ci którzy smarta nie mają mają za to inne zalety jak:

- niższa cena, bo nie ma w nią wliczonych kilku dziwnych opłat jak np dopłaty do smarta.

- towar nowy przychodzi nowy, nie otwierany przez 5ciu macających i zwracających klientów ( bo im się parametrów nie chciało doczytać albo po zakupie znaleźli u kogo innego 50 groszy taniej). 

Ps maila lepiej tu nie dawaj. Jeszcze jakiś spam Cię dorwie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Deskurow3 Cześć. Na Allegro Gadane nie kontaktujemy się mejlowo. W ofercie, którą wybrałeś, nie ma opcji darmowej wysyłki w ramach Smart: https://allegro.pl/oferta/lampa-tyl-lewa-12v-24v-mercedes-atego-atego-2-13329262645 (oferta nie ma oznaczenia Smart). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów