anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BRAK POTWIERDZENIA NADANIA ZWROTU

gonia287
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zwróciłam w sobotę 15.06.-  2  przedmioty w ramach darmowego zwrotu smart - do paczkomatu. Po włożeniu paczki nie dostałam żadnego potwierdzenia nadania, ani mailem ani smsem. Zawsze takie potwierdzenie  przychodziło od razu tym razem nic. Po wybraniu "szczegóły zwrotu" na allegro paczka cały czas oczekuje na nadanie. Dodam że zgłaszałam problem przez infolinię impost wczoraj ale dalej nic się nie zmienia. Co dalej robić pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Rzadko ale tak się zdarza, ze dopiero po powrocie do sprzedającego to widać, ale jak ze Smartem, zgłoszony problem na infolinii, poczekaj.

oznacz moderatorów

gonia287
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź jedna paczka się znalazła, mam nadzieję że i druga też się znajdzie. Teraz mam nauczkę,  trzeba szybko reagować.  Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Słabo ,że dopiero teraz reagujesz , w takim przypadku trzeba działać natychmiast , system nie odnotował nadania czyli cały czas widzi pustą skrytkę , Wiesz co się mogło stać jak hipotetycznie właśnie ta skrytka otworzyła się innemu użytkownikowi nadającemu paczkę .

oznacz moderatorów