anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro smart wygasa samo po miesiącu?

Client:71867600
#7 Wielbiciel#

Nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania dlatego postanowiłam napisać. 15 grudnia kończy mi się Allegro Smart. Pojawiła się informacja "wygasa". Bardzo rzadko korzystam z allegro. Rok temu już korzystałam z allegro smart i po 3 tygodniach zrezygnowałam. Teraz kupiłam co musiałam i też chciałabym zrezygnować. Czy Allegro smart wygasa samo po miesiącu-kończy się i już? Czy ja muszę zrezygnować? Czy jeżeli zrezygnuję, byłam krótko i zaoszczędziłam ok. 70zł to będę musiała to zapłacić jako "karę" za nieprzedłużenie? Pomóżcie proszę.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:71867600 Nie musisz wypowiadać umowy jak kończy ci się 15 to wygaśnie po 14 dniach, czyli 29.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:71867600  zobacz też, czy nie podpięłaś karty przy wykupywaniu smarta- bo jeżeli tak to samo sobie pobierze na następny miesiąc.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:71867600 Smart wygasa, to znaczy że jesteś w 14-dniowym okresie wypowiedzenia umowy. Nie musisz jej odnawiać i nie musisz płacić za kolejny okres. Po 14 dniach umowa wygaśnie i Allegro wyłączy Ci Smart następnego dnia. Kupując Smart na miesiąc, korzystasz z niego miesiąc + 14 dni. Poczekaj aż Smart się skończy. Po tym czasie możesz go opłacić ponownie, ale nie masz takiego obowiązku.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:71867600 

  1. Z zastrzeżeniem zdania trzeciego niniejszego ustępu, Płatność za Usługę Allegro Smart! dokonywana jest przy użyciu karty płatniczej (np. debetowej albo kredytowej), chyba, że Nabywca nie dysponuje takim środkiem płatności lub wybrał inny sposób jej opłacenia, w takiej sytuacji płatność za Usługę dokonywana jest przy użyciu innych dostępnych metod płatności. W przypadku płatności kartą płatniczą, Nabywca upoważnia Allegro do automatycznego pobierania opłaty za Usługę z tej karty za kolejne analogiczne Okresy Rozliczeniowe, poprzez obciążenie rachunku Nabywcy kwotą opłaty za kolejny Okres Rozliczeniowy. Przy wyborze przez Nabywcę Okresu Rozliczeniowego, którego długość wynosi 1 miesiąc, zapłata za Usługę Allegro Smart! może być dokonana wyłącznie przy użyciu karty płatniczej (np. debetowej albo kredytowej).

  2. O ile Nabywca, po dniu zawarcia umowy, której przedmiotem jest Usługa, wskaże w ustawieniach swojego Konta lub w procesie zakupowym Serwisu metodę płatności pozwalającą na cykliczne obciążanie rachunku Nabywcy, w tym kartę płatniczą (np. debetową albo kredytową) i o ile Nabywca nie wybrał dotychczas metody pozwalającej na cykliczne opłacanie Okresów Rozliczeniowych, Nabywca upoważnia Allegro do automatycznego pobierania opłaty za Usługę przy użyciu tej metody za kolejne analogiczne Okresy Rozliczeniowe, poprzez obciążenie rachunku Nabywcy kwotą opłaty za kolejny Okres Rozliczeniowy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:71867600
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.

oznacz moderatorów