anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy członkowie Allegro Family mogą samodzielnie korzystać z dostaw Smart?

Pol92
#7 Wielbiciel#

Czy majac smart i tworząc allegro family i udostepniajac rodzinie smart osoby te również mogą korzystać samodzielnie ze smart czy muszą prosić organizatora o zakup ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

GalAnonim39
#8 Zapaleniec#

W informacjach o allegro family jest napisane, że wszyscy członkowie zachowują pełną prywatność i nie widzą wzajemnie swoich zakupów. Ale można poprosić o zakup organizatora grupy.

oznacz moderatorów

karolka013
#7 Wielbiciel#

Zaprosiłam osobę, zaakceptowała ale nie było opcji u niego żeby samodzielnie mógł korzystać z mojego smarta. Wysyłał mi prośbę o zakup. Nie wiem co robimy nie tak.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karolka013 Korzystasz z Allegro Smart! Student, dlatego opcja samodzielnych zakupów w ramach Smart u członka Twojej grupy jest niemożliwa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

karolka013
#7 Wielbiciel#

A no tak, dziękuję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Pol92 Mogą prosić organizatora o zakup i korzystać z własnego Smarta.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pol92 doprecyzuję - organizator udostępnia swojego Smarta członkom rodziny i mogą oni (nawet jeśli sami nie wykupili tej usługi) korzystać z darmowych dostaw w ramach Smart! podczas zakupów. Nie muszą prosić o zakup organizatora grupy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

13Zyg
#1 Nowicjusz#

Organizator udostępnił mi konto, ale przy zakupie koszty dostawy są naliczane. Czy coś jeszcze trzeba zrobić aby korzystać z darmowej dostawy smart?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@13Zyg to jest już wygaszane, a to że masz smarta nie zawsze gwarantuje darmowe dostawy, musi to dodatkowo udostępnić sprzedawca 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dokładnie: Jako członek rodziny możesz robić zakupy z Allegro Smart! lub Smart! na Start samodzielnie albo poprosić o nie organizatora.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/zobacz/allegro-family#czy-w-allegro-family-mozna-korzystac-z-allegro-smart-

Członkowie Allegro Family mogą robić zakupy z Allegro Smart! lub Smart! na Start samodzielnie albo poprosić o nie organizatora.

😄

Łatwiej kopiować, bo błędów nie będzie.

oznacz moderatorów