anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można zamawiać rzeczy w SMART do paczkopunktów InPost?

pawelek567
#7 Wielbiciel#

Niedaleko mojego miejsca zamieszkania powstaje taki punkt, i jestem ciekawy czy będzie możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio do niego (skoro można do paczkomatów, to czemu by nie można do takiego punktu.) 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pawelek567 jeżeli to jeden z tych 

Paczkomaty
Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
ORLEN Paczka
Punkty UPS
Punkty DPD Pickup
Saloniki Kolportera i punkty epaka

i znajduje się podczas zakupu na mapie to będziesz mógł tam odbierać paczki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@LEW433 a może to już ten od allegro 😃

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może, nie napisał jednoznacznie. Do niego zapewne da się zamówić towar zakupiony na Allegro.😂

oznacz moderatorów

pawelek567
#7 Wielbiciel#

Wystarczy uważnie czytać. Co do wyżej wymienionych punktów to wiem, że mogę zamawiać do żabki itd. Ja pytam konkretnie o paczkopunkty Inpostu które znajdują się czasami w sklepach, a nawet zdarza się, że w sytuacji przepełnionego paczkomatu przesyłki są tam przekierowywane. Pytanie więc brzmi - czy mogę bezpośrednio złożyć zamówienie do takiego punktu? Widzę że ciężko tu o rzetelną i normalną odpowiedź, szczególnie że odpowiadający nie potrafią nawet dokładnie przeczytać zadawanego im pytania. 😂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pawelek567 każdy paczkomat oraz paczkopunkt ma przydzielony unikalny kod np. WRO11A , zorientuj się jaki kod ma przydzielony paczkopunkt k ,tóry Cię interesuje i podczas zakupów odszukaj go na mapce . Paczkopunkty mają oznaczenie podobne temu - POP-PEK2

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pawelek567, na chwilę obecną nie ma możliwości wyboru Paczkopunktów InPost.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

pawelek567
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Czy są w ogóle plany żeby udostępnić taką możliwość? Jeżeli mogę coś zasugerować, to kolejną rzeczą której mi brakuje, jest możliwość zamawiania kuriera bezpośrednio do współpracujących z daną firmą kurierską punktów. Teraz przykładowo zamawiając kuriera dpd, a wiedząc że nie będzie mnie w domu, muszę dodatkowo przekierowywać paczkę poprzez stronę dpd, nie jest to szczególnie wygodne. Fajnie jakby była możliwość zamówienia przesyłki do takiego punktu bezpośrednio z allegro. Oczywiście wiem, że jest możliwości zamówienia przesyłki prosto do danego punktu, ale mówię tu o innej sytuacji, a mianowicie gdy dostępny jest tylko kurier (zwykle ze względu na większe gabryty przesyłek).

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawelek567 dziękuję za Twoją sugestię! Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. Jeżeli chodzi o PaczkoPunkty to w tej chwili nie planujemy wdrażać kolejnych typów punktów dla tego przewoźnika, jeśli coś się zmieni w tym temacie, na pewno damy Wam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów