anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy oplata za pierwsza przesylke to oplata za abonament smart . Mam na 1 miesiac.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44670108
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam na allegro 1 produkt. Pobrano mi  pieniądze za przesyłkę smart.  Dlaczego. Czy to oplata za abonament.  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44670108 w zamówieniu nr ff09e650-bab1-11ed-a223-03acee3bf634 nie została pobrana opłata za Smart! ale za przesyłkę w tym konkretnym zamówieniu (9,99 zł).  Nie masz wykupionego Smart!, dlatego przesyłka nie jest za 0 zł w ramach tej usługi.

 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:44670108
#7 Wielbiciel#

Dziękuję.  Teraz wiem o co chodzi. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
Client:44670108
#7 Wielbiciel#

Czy oplata za abonament smart , mam na 1 miesiąc, to oplata przy 1 przesyłce produktu. Jeżeli nie to dlaczego zaplacilam za przesyłkę. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44670108 Smart! możesz wykupić na tej stronie albo na formularzu płatności i dostawy wybierając poniższą opcję. 

la_nika_0-1678093300810.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:44670108
#7 Wielbiciel#

I tak zrobiłam. Zaznaczyłam smart 1 miesiąc, dane wyskoczyły same, podałam punkt  i przeszłam do kupna i oplat w koszyku. Wtedy wyskoczyły mi inne dane oplat, ale przedtem także miałam naliczone opłaty, i  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44670108 przykro mi, ale zakup Smart! w tym wypadku się nie powiódł. Przy zmianie danych na formularzu dostawy i płatności zresetowały się poprzednio wybrane opcje i dlatego tak się stało. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:44670108
#7 Wielbiciel#

Dziękuję  . Nie wiedziałam dlaczego  była pobrana oplata. Na razie nie będę aktywowała smart gdyż produkty które cchcialabym kupić są w bezpłatnej dostawie a innych na dzień dzisiejszy nie mam. Nie wiem tylko gdzie będzie dostarczona przesyłka gdyż zaznaczyłam oaczkoma smartfon. Mam kilka spraw do załatwienia i może mnie nie być w domu. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44670108 została wybrana dostawa do Paczkomatu i nie ma znaczenia czy zamówienie było Smart! czy nie, przesyłka zostanie dostarczona do paczkomatu 🙂 Wybrałaś Paczkomat POZ235M(Na parkingu) ul. Leszczyńska 60, a tutaj możesz śledzić przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów