anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zapłacę za ponowną przesyłkę Allegro Smart jeśli miałam zby mało czasu i wróciła do nadawcy?

jola1314
#8 Zapaleniec#

Otrzymałam wiadomość o umieszczeniu przesyłki w paczkomacie wieczorem o 20.50 , następnego dnia byłam w pracy i o godz. 10.40 dostałam informację ,że paczka wróciła do nadawcy ? Sprzedający chce opłaty za ponowne wysłanie towaru , a przecież miałam zbyt mało czasu na odbiór ? Jak mogę otrzymać przesyłkę bez dodatkowej opłaty za przesyłkę ? Mam pakiet Allegro Smart . Pozdrawiam i liczę na pomoc w tym temacie.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@jola1314 tak jak chcesz ponownej wysyłki to trzeba opłacić 😞

Możesz też dokonać zwrotu - odstąpić i zakupić ponownie to samo z darmową przesyłką i to będzie najszybsze i najmniej problematyczne 😄

Podaj numer przesyłki bo nie wierzę że była 14 w paczkoamcie, jak było tak jak piszesz to niech sprzedawca reklamuje a Ty masz wysyłkę gratis 🙂 bo paczka jest w paczkomacie 48 h

________
Κώστας
oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Podaj nr. przesyłki.

oznacz moderatorów

jola1314
#8 Zapaleniec#
Numer paczki:
648200069155040130075938
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@jola1314 

Umieszczona w Paczkomacie (odbiorczym). 10 Lut 2021, 8:43

Upłynął termin odbioru. 12 Lut 2021, 9:00

Była dwie doby 😞 po co ściemniać 
 
 
________
Κώστας
oznacz moderatorów

jola1314
#8 Zapaleniec#

Ale otrzymałam wiadomości na e-mail i SMs - nie zgadza się czas ?!IMG_7209.jpg

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@jola1314  zdjęć nie zobaczymy za młode konto masz 😞

Możesz dokonać zwrotu - odstąpić i zakupić ponownie to samo z darmową przesyłką i to będzie najszybsze i najmniej problematyczne, zamiast tracić czas  🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jola1314 Zrób to.

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty

Sprzedawca odda Ci całą wpłatę, a Ty kup jeszcze raz to samo - będziesz miała znowu darmową dostawę.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@jola1314 O tym że przesyłka została włożona do paczkomatu dostajesz wiadomość automatycznie i masz zawsze 48 godzin na jej odbiór ,potem następuje zwrot do nadawcy .

oznacz moderatorów

jola1314
#8 Zapaleniec#

Tak dostałam wiadomość na e-mail i SMs , ale nie zgadza się czas umieszczenia w paczkomacie z datą wiadomości , którą otrzymałam . Miałam tylko 14 godzin , a nie 48 .

Sprzedawca potwierdza winę przewoźnika , ale nadal oczekuje zapłaty za kolejną przesyłkę !

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jola1314 Masz wyżej instrukcję. ODSTĄP OD UMOWY, sprzedawca odda Ci całą wpłatę, a Ty kup ponownie to samo z darmową dostawą Smart!

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@jola1314 Ja bym jeszcze skontaktował się z dostawcą co ma do powiedzenia w tej sytuacji .Jeśli jest tak jak piszesz że nie miałaś tych regulaminowych 48 godzin to można domagać się od nich rekompensaty.

oznacz moderatorów