anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zawsze trzeba wysyłać prośbę o zakup z Allegro Family?

Client:48056005
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry!

Mam pytanie dotyczące zakupów robionych przez członka rodziny. Czy przy każdych zakupach będę musiała wysyłać prośbę do organizatora o zakup? Czy można zmienić jakoś ustawienia tak aby członkowie rodziny mogli robić zakupy normalnie bez pytania organozatora za każdym razem? 

Bo powiem szczerze że jest to straszne zawracanie głowy. I jeśli rzeczywiście za każdym razem będę miała pytać to się wypisuje 😔 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:48056005
#7 Wielbiciel#

Więc to jest trochę robienie ludzi w balona za przeproszeniem. Ale nie ważne, dziękuję za konkretną odpowiedź 😊

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48056005 Będąc członkiem rodziny możesz prosić o zakup, ale możesz też robić zakupy samodzielnie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48056005 Cześć! Organizator Allegro Family może zaakceptować lub odrzucić prośbę o zakup - dlatego każdorazowo członkowie grupy muszą wysłać do niego taką prośbę. W każdej chwili oczywiście możesz zrobić zakupy poza Twoją grupą rodzinną - wtedy jednak nie skorzystasz z korzyści płynących z Allegro Family. 

Jeśli masz pomysł na udoskonalenie naszej usługi, to chętnie o tym przeczytamy. Zgłoś koniecznie swoją myśl w zakładce Zgłoś swój pomysł! i napisz więcej o tym, co chciałabyś zmienić w Allegro Family i jakie rozwiązania proponujesz 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

iwonakapeluszna
#7 Wielbiciel#

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi prośbami o zakup. Mam smarta ze szwagierką już drugi rok i dopiero teraz dostałam pierwszy raz prośbę o zakup w ramach allegro family. Do tej pory robiła zakupy "samodzielnie", ja nie musiałam nic akceptować (ja jestem organizatorem). Da się to jakoś ustawić, żebym nie musiała tego akceptować za każdym razem ????

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zależy czy jesteś głową rodziny czy członkiem i żeby się dzielić Smartem musisz mieć go głowa rodziny a jak i kiedy robisz zakupy, poczytaj: https://allegro.pl/zobacz/allegro-family#organizuj%C4%99

oznacz moderatorów

iwonakapeluszna
#7 Wielbiciel#

Jestem głową rodziny, udostępniłam swojego smarta. Mamy odrębne konta na allegro. Do tej pory nie dostawałm żadnych próśb o zakup, kiedy członek rodziny robił zakupy. Dlatego moje zdziwienie w tym momencie...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@iwonakapeluszna Jeśli otrzymujesz prośby o zakup, to oznacza, że Twoja szwagierka je do Ciebie wysyła (klika w przycisk [Poproś o zakup]).

ko_alka_0-1672684390618.png

Wciąż może samodzielnie dokonywać zakupów, tak jak dotychczas, przez przycisk [Kup teraz]. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

iwonakapeluszna
#7 Wielbiciel#

Do tej pory nie otrzymywałam próśb o zakup, a korzystamy wspólnie ze smarta już drugi rok. Dlatego jestem zdziwiona 

oznacz moderatorów

mika_m26
#2 Obserwator#

Zdolność czytania ze zrozumieniem 0 W PUNKT! 🙂

oznacz moderatorów

p-avel
#1 Nowicjusz#

Witam, pomimo że dołączyłem do rodziny z zaproszenia gdy kupuję sam to mam naliczoną opłatę, aby to pominąć musze klikać "Poproś o zakup", cos sie zmieniło bo do tej pory kupowałem sam i nie nalicząło przsyłki bo byłem widziany jako uzytkownik z aktywnym Allegro Smart...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@p-avel Od lipca 2023 r. nie można już dzielić usługi Allegro Smart! w ramach Allegro Family.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów