anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy smart na okres probny

AgaB_123
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób działa darmowy smart? Miałam info, że pozostałoy mi 3 darmowe dostawy. Zrobiłam zamówienie u około 7 różnych dostawców, u niektórych powyżej 40 zł a u niektórych nie. A wszędzie z usługą smart uznali mi darmowa dostawę. Bardzo się cieszę z tego powodu, ale nie rozumiem jak to działa. Ktoś może wytłumaczyć? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AgaB_123 W tej chwili testujemy różne opcje darmowej dostawy w ramach Allegro Smart! O szczegółach informowaliśmy w kwietniu tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AgaB_123
#7 Wielbiciel#

Aha, czyli znalazłam się w szczęśliwej pierwszej grupie!:) 

A czy teraz kiedy wyczerpałam okres próbny,  zakupiłabym smart na rok, to dalej moge korzystać z tych testow? Czyli darmowa przesylka za zamowienie  ponizej 40 zł?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AgaB_123 Sprawdź to w koszyku 🙂 dodając przedmiot oznaczony Allegro Smart!, którego cena nie przekracza 40 zł.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AgaB_123 Ty się tak nie nakręcaj, bo sprzedawcy dopłacają do smarta, a czym mniejszy koszyk tym więcej sprzedawca będzie musiał doliczać do tańszych produktów, więc fajnie to wygląda od strony kupującego puki nie przekalkuluje że przepłaca w smarcie 😄

Smart to takie przywiązanie kupującego, cieszy się allegro, troszku mniej sprzedawca a przepłaca kupujący 😄

Według mnie darmowa dostawa powinna być od 100 zł i brak darmowych zwrotów !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AgaB_123 jak wykupisz na rok, będzie nielimitowane darmowe dostawy powyżej 40 zł o ile sprzedawca ma smarta w ofercie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ależ została wybrańcem, zdradź jak to się robi? Trochę te testy wyglądają jak reklama wybranych dostawców, a może się mylę!🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 nie może tylko na pewno się mylisz .

oznacz moderatorów

AgaB_123
#7 Wielbiciel#

@LEW433 @A co, nie zostałeś wybrańcem i jest Ci smutno? 😄 

Mylisz się, bo co to ma do tego? Darmowa dostawa nie dotyczy wybranych dostawców, bo z tego co zauważyłam dotyczy wszystkich, którzy mają w ofercie smart. 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może dotyczy wszystkich dostawców ale tu pisze kupujący.

oznacz moderatorów