anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mój zwrot był płatny?

MistrzZakupow10P
#7 Wielbiciel#

Witam. Kupiłam trzy przedmioty, mam wykupiony pakiet Smart. Wybrałam dostawę One Punkt, do której, u Sprzedającego, przypisany jest zwrot za darmo. Podczas generowania kodu zwrotu okazało się, że koszt zwrotu to 10,99 zł. Proszę o wyjaśnienie. Mój nick- MistrzZakupow10P.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@MistrzZakupow10P bo pewnie wybrałeś płatny zwrot zamiast darmowego ?  a zakup był w smarcie ?

zerkniecie  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@MistrzZakupow10P 
Wybrałam dostawę One Punkt, do której, u Sprzedającego, przypisany jest zwrot za darmo.

Podaj link do oferty.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MistrzZakupow10P Cześć. 🙂 Zamówienie numer 6083ba23-fc33-11ec-b8d4-7d59578f9559 zamówiłaś do One Punktu, dlatego zwrócić je możesz bezpłatnie w Allegro One Box lub Allegro One Punkt. Widzę, że wygenerowałaś płatną etykietę zwrotną do Paczkomatu InPost.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka oj tam pomylił się, automaty podobne różnią się tylko kolorem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@kostas11 
automaty podobne różnią się tylko kolorem

Nie tylko . 🙂

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@MistrzZakupow10P 
Podczas generowania kodu zwrotu okazało się, że koszt zwrotu to 10,99 zł. 

Wybrałaś płatny zwrot innym przewoźnikiem (InPost).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MistrzZakupow10P Kupujesz z inną dostawą, zwracasz z inną a wszystko masz napisane w ofercie w zakładce "ZWROTY".  😁

oznacz moderatorów