anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam płacić za przesyłkę zwrotną?

Client:39272099
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie mogę zwrócić przez dpd paczkomatu bo z tego odebrałem a mam tylko wybór inpost albo kurier albo własne wybór i te z trzech jest na swoje koszty a zamówiłem bezpłatne przesyłkę mimo mam smart i nic nie mogę zrobić z tym? Pilne. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zakup ze Smartem to zwrot za darmo ale nie oznacza to że takim samym dostawcą jakim otrzymałeś, wszystko masz w ofercie podczas zakupu w zakładce"Zwroty i reklamacje".

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:39272099 a jaką opcje transportu wybrałeś? Może otrzymałeś darmową przesyłkę od sprzedawcy i Smart Cię nie objął 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39272099 rozumiem, że chodzi o zamówienie nr 7da6c740-51b0-11ee-9067-859bff28fd2e? Dostawa w nim nie była w ramach Smart!, było to Allegro DPD Pickup (10,99 zł). W ofercie w zakładce "Zwroty" wszystkie metody dostępne w ofercie są zwracane na własny koszt.  

 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:39272099
#7 Wielbiciel#

Jednak tak i teraz mam zwrot inpost za 13zl a kurier dpd jakieś 20zl a kupiłem taniej dostawa a zwrot więcej a nawet inpost nie mogę zwrócić bo nie mieści się 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:39272099 Przykro mi, ale koszty zwrotu (w przypadku odstąpienia od umowy) są po stronie klienta. 

oznacz moderatorów