anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nalicza mi opłatę za wysyłkę, skoro mam Allegro Smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
borowek15
#1 Nowicjusz#

Dlaczego musiałem zapłacić za przesyłkę skoro mam smarta?

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
marlencia22
#2 Obserwator#

już działa Smart

oznacz moderatorów
kemotix
#7 Wielbiciel#

Jak inni potwierdzili, już działa.

Natomiast podczas wyboru opcji wysyłki żadna nie była oznaczona jako smartowa. Dodatkowo po wejściu w link https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-smart pojawiał się komunikat jak na załączonym zrzucie. Chwilę później link ożył i smart zaczął być poprawnie naliczany.1.JPG

oznacz moderatorów
marekswierzewski
#4 Eksplorator#

Dzień dobry,

dodałem przedmioty do koszyka i przy podsumowaniu system liczy 0zł za przesyłkę SMART.

Pojawia się komunikat: przesyłka darmowa.

Dodam, że dawno wykorzystałem już darmową próbną wersję SMART i skończył mi się okres jednorazowo wykupionego pakietu (miesięcznego).

Dlaczego tak się dzieje?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@marekswierzewski jeżeli masz podpiętą kartę do konta allegro to pakiet smart odnawia się automatycznie albo wykupiłeś roczną usługę smart

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@marekswierzewski Dlatego, że Smart wykupiony na miesiąc działa miesiąc + 14 dni. Te dodatkowe 14 dni to okres wypowiedzenia umowy. Poczytaj regulamin Smart. 

oznacz moderatorów
marekswierzewski
#4 Eksplorator#

Bardzo dziękuję za odpowiedź, zaraz przewertuje regulamin,

ale jeszcze szybkie pytanko:

tzn że przez te 14 dni mogę jeszcze coś kupić bez opłat i mi się" upiecze"?

czy też zakup będzie oznaczał przedłużenie smarta i kolejność wykupienia kolejnego miesiąca?

a jeśli wykup to pobierze pieniądze z karty automatycznie czy trzeba będzie coś kliknąć?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@marekswierzewski Tak, w tym okresie dodatkowym możesz kupować z darmową dostawą bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Zakup nie będzie niczego innego oznaczał. Nie ma obowiązku wykupienia kolejnego miesiąca. Na jedno tylko musisz uważać. Jeśli płaciłeś za Smart kartą, Allegro pobierze Ci z karty opłatę za kolejny miesiąc. Aby tego uniknąć, usuń kartę z konta Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar...

Po usunięciu karty możesz korzystać ze Smarta przez miesiąc + 14 dnia, a po upływie tego czasu możesz (nie musisz), kupić Smart ponownie, ale lepiej płacić przelewem, aby Allegro pobierało pieniędzy z karty automatycznie za kolejne okresy. 

oznacz moderatorów
70Tomek
#7 Wielbiciel#

Dlaczego dolicza mi się koszt dostawy za zakup po wyżej 40 zł jak jestem smart?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@70Tomek To już kolejne takie zgłoszenie w ciągu kilku minut. Prawdopodobnie Smart się posypał. Allegro będzie prosiło o cierpliwość 🙂 

oznacz moderatorów
MorenaLodz
#7 Wielbiciel#

Oby szybko naprawili 😅

oznacz moderatorów
MorenaLodz
#7 Wielbiciel#

U mnie już działa

oznacz moderatorów
MorenaLodz
#7 Wielbiciel#

Mam tak samo. Smart wykupiony na 2023, a nalicza dostawę. W zakładce SMART wyświetla się błąd mimo tego, że pokazuje "jesteś w smart"

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

przed chwilą pakowałem przesyłkę ze smartem data sprzedaży:17 gru 2021, 10:39

to chyba nie po stronie allegro .

oznacz moderatorów
Client:103769892
#1 Nowicjusz#

Opłaciłam opcje Smart,.a.przy zakupach nadal naliczają się ceny przesyłek. Dlaczego się tak dzieje?

oznacz moderatorów
ewel910812
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłam dzisiaj kilka produktów od 3 kupujących i każdy miał opcje Smart. U każdego kupującego produkty kupiłam za ponad 40 zł i na początku orzy zakupie było dostawa do paczkomat za 0 zł, a przy płatności blikiem zmieniło się, że za każdą przesyłkę zapłaciłam jak bes Smart. Dodam, zemam jeszcze aktywne konto SMART

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ewel910812 Smart się popsuł. Domagaj się zwrotu kosztów dostawy tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=0659d0c6-6a30-428b-8676-e239caf3a868

oznacz moderatorów
KapiBapi
#7 Wielbiciel#

Witam czy allegro smart ma ograniczenia przesyłke? Bo promowała zakupić i nie mam już darmowych przesyłek? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@KapiBapi Kto promowała zakupić?

Tak, podobno Smart ma awarię. 

oznacz moderatorów
ewel910812
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 😊 

oznacz moderatorów
daris8d
#7 Wielbiciel#

Mimo, że mam Allegro Smart, aplikacja każe mi zapłacić za przesyłkę - jest jakiś bug? Mam najnowszą aktualizację w aplikacji. 

oznacz moderatorów