anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działa smart od 40zł?

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHICKENIK
#8 Zapaleniec#

Dlaczego w aukcji (9032730070)  nie ma smart powyżej 40zł, a dopiero powyżej 100zł?

Nie chcę kuriera, a paczkomat. Sprzedający nie łamie regulaminu?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#

Nie łamie. Może udostępniać tylko Smart kurierem.

Nie musi udostępniać Smart paczkomatem. Jeżeli Smart nie spełnia Twoich oczekiwań, a Allegro zachęcało Cię do zakupu usługi wskazując na możliwość odbioru przesyłki tysiącami paczkomatów, możesz ze Smart zrezygnować; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5 Oddadzą Ci pieniądze.

oznacz moderatorów
CHICKENIK
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Pierwszy raz spotykam się z taką aukcją.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CHICKENIK 

Nie chcę kuriera, a paczkomat

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że wszystkiego do paczkomatu nie da się wsadzić.

Zabawka o której piszesz ma w opisie : Wymiary pudełka: 49 x 38 x 12 cm

Jeśli sprzedający zabezpieczy to pudełko dodatkowo tekturą czy czymś tam, to wymiary przekroczą możliwości paczkomatu 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@CHICKENIK na zdjęciu ten zestaw wygląda na duży. Według mnie on się po prostu do paczkomatu nie zmieści, stąd sprzedawca nie proponuje takiej formy wysyłki. Paczkomatem można wysłać przedmioty, które zmieszczą się w skrytce, nikt nie wsadzi tam czegoś większego.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
CHICKENIK
#8 Zapaleniec#

Myślę, że ten sprzedający poszedł po wygodę i stąd tylko kurier.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@CHICKENIK Coraz więcej takich aukcji, sprzedawcy zmieniają metody dostawy, uważają że coraz mniej zarabiają. Nie łamie to zasad Smarta.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Ojej! Serio? Coraz więcej takich aukcji tylko z kurierem? Udowodnij 🙂

oznacz moderatorów
CHICKENIK
#8 Zapaleniec#

Macie rację co do wymiarów, ale inny sprzedający nie ma z tym problemu, a poza tym podałem paczkomat z możliwych forma darmowej wysyłki. Może być dostawa do punktu Żabka itp.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@CHICKENIK  to jeśli inny sprzedawca wysyła do paczkomatu to kup u innego. Przecież nie ma obowiazku kupować na tej aukcji skoro nie pasuje Ci forma dostawy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
CHICKENIK
#8 Zapaleniec#

Już kupiłem. Paczkomat był opcją w moim zapytaniu. Zawsze można wysłać inną formą, jak żabka itp. Chodzi o wszelkie formy wysyłki w ramach Smart powyżej 40zl.

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

CHICKENIK "ale inny sprzedający nie ma z tym problemu"

Jak inny  sprzedający wyśle produkt paczkomatem bez zabezpieczenia i dostaniesz uszkodzony towar  pewne utworzysz nowy post   ze skarga już na tego sprzedawcę..😐

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Za uszkodzony towar, także w transporcie, odpowiada SPRZEDAWCA.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@xyz96 

I koło się zamyka. Skoro zabawka jest za duża do paczkomatu, mądry sprzedawca nie "idzie po wygodę" kupującego i nie upycha nogą paczki w skrytce bo to on odpowiada za uszkodzenia w transporcie 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

Oczywiście, za uszkodzony towar, także w transporcie, odpowiada zawsze nadawca, nieważnie czy to sprzedawca czy kupujący.

oznacz moderatorów