anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma już kodów zniżkowych w Allegro Smart Student?

Client:101240427
#7 Wielbiciel#

Witam, czy skończyła się możliwość korzystania z kodów rabatowych na multikino, flixbus i inne, dla Allegro Smart Student. 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101240427 Tak. Zgodnie z regulaminem, te benefity były dostępne do 31 października 2023. Tego dnia skończyły się umowy z naszymi partnerami.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:58787006
#7 Wielbiciel#

Czy kody zostaną przywrócone? Jakie są plany wobec kodów zniżkowych?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58787006 W tej chwili nie mamy żadnych informacji, żeby kody miały zostać przywrócone. Jeśli coś się zmieni, na pewno zostaniecie o tym poinformowani.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:97750994
#8 Zapaleniec#

A gdzie podziały się kuponiki dla Allegro Smart Student? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma skończyły się z 31.10.

oznacz moderatorów

Client:97750994
#8 Zapaleniec#

To źe nie ma to sam widzę. Pytanie czemu? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Takie czasy , firmy przygniecione kosztami szukają kasy .... allegro również .

oznacz moderatorów

mexinpl
#1 Nowicjusz#

Witam. Czy kody rabatowe na Allegro smart student typu zniżki do multikina czy na flixbusy zniknęły całkowicie, bo szukam tego i nie mogę znaleźć a jeszcze 2 tyg temu korzystałem na kody do multikina

oznacz moderatorów

DJPepeTv
#1 Nowicjusz#

czyli teraz są tylko smart okazje dla studentów? nie ma tych zniżek na kino np jak w tamtym miesiącu? słabizna

oznacz moderatorów

Client:101315580
#1 Nowicjusz#

Hej, mam Smart! Student aktywne do stycznia 2024, ale nie mam dostępu do benefitów - wyświetla mi się że zgodnie z regulaminem te były dostępne do 31 października, tylko że nie widzę nigdzie w regulaminie o tym wzmianki. Domyślam się, że chodzi o potwierdzenie, że nadal ma się status studenta poprzez ponowne potwierdzenie legitymacją studencką - tylko nie mogę znaleźć jak tego dokonać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Athrenalineee
#7 Wielbiciel#

Witam. Gdzie teraz znajdują się zniżki do multikina, freenow itd? Nie mam zniżek od listopada pomimo planu smart student. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Athrenalineee promocja skończyła się 31.10

oznacz moderatorów

KmiecioBOSS
#7 Wielbiciel#

cześć,  w aplikacji przy aktywnym statusie Allegro smart nie widać dotychczasowych benefitów z nim związanych, jak m.in. Zniżka -25% na bilety do multikina, w aktualizacji regulaminu z 01-11-2023 nie doczytałem się nic o tym temacie. Ktoś może wspomóc czy te benefity są lub będę dostępne, jeśli tak to gdzie i jak je znaleźć?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo już nie ma zniżek .

oznacz moderatorów

sandra_heblewska
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 
Chciałabym zapytać się czy nadal są dostępne a jeśli tak to w której zakładce promocje powiązane z allegro smart student np.: na bilety do Multikina czy strefakursów.pl

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sandra_heblewska Przykro mi, ale benefity były dostępne do 31 października. Tego dnia skończyły się nasze umowy z Partnerami programu i benefity nie są już dostępne w ramach Allegro Smart! Student. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wiktoriawika18
#1 Nowicjusz#

Czy już nie będzie benefitów przy allegro smart student? Np. Zniżki na multikino, FlixBus itp

oznacz moderatorów