anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę odebrać przesyłki w paczkomacie blisko domu, tylko muszę jechać ponad 2 km?

Elfik1-69
#7 Wielbiciel#

Kupuję na allegro od dłuższego czasu. Zawsze odbierałam w paczkomacie blisko domu. Paczkomat jest oznaczony "Allegro". Po ostatni zakup jestem zmuszona jechać ponad 2 km. Stracę czas i muszę spalić paliwo. Miałam do wyboru zabke, orlen. Nie było paczkomatu w którym zawsze odbierałam przesylki. W jakim celu jest ta zmiana?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

profile
#9 Pomysłodawca#

Czasami operatorzy wyłączają paczkomaty w celu konserwacji/modernizacji lub awarii. Wtedy maszyna znika z dostepnych punktów odbioru w Allegro.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Spytaj w inposcie

 najpewniej konserwacja 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak ma oznaczenie "allegro" to pewnie ich zielony automat .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Elfik1-69 przykro mi, ale czasami zdarzają się sytuacje, w których konkretne urządzenie wymaga prac technicznych lub jest uszkodzone. Wówczas automat jest wyłączony na mapce do wyboru, ponieważ trwają w nim tymczasowe prace konserwacyjne, ale zazwyczaj szybko jest ponownie dostępny. Opcje dostawy są też zależne od metod, które sprzedający udostępnia w swoich ofertach. Jeśli miałaś do wyboru wyłącznie odbiór w punkcie typu Żabka czy Orlen, sprzedający prawdopodobnie w ogóle nie oferował dostawy do paczkomatów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów