anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przesyłka jest płatna, skoro w koszyku mam oferty oznaczone Allegro Smart!

Lauranathalasa
#1 Nowicjusz#

Mam do zapłaty - od jednego sprzedawcy 116,89 zł, przedmioty są oznaczone jako SMART, nalicza mi kuriera DPD za 18,90 zł.

 

Dlaczego?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@Lauranathalasa Mając smart nie masz gwarancji darmowych przesyłek , wszystko zależy od tego czy oferta jest oznaczona ikoną SMART i metod dostawy, szt itd.:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakupy-z-allegro-smart/kiedy-oferta-bedzie-oznaczona-ikona-a...

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Lauranathalasawidząc po swoich zakupach, smart zapewne sam sprzedawca sobie ustala gdzie chce. U mnie też były tylko wybrane metody dostawy. Zapewne oferta smat mówi tylko możliwych darmowych metodach dostawy, ale musi jeszcze tego chcieć sam sprzedawca. Zawsze przy popularnym produkcie można poszukać u innego sprzedawcy z opcją darmowej przesyłki smart kurierem DPD

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Lauranathalasa Wszystkie przedmioty muszą być oznaczone Smart i ten kurier musi być oznaczony ikoną Smart. Poza tym gdy kupujesz kilka przedmiotów, łączny koszt ich dostawy bez Smart nie może przekroczyć 40 zł, po przekroczeniu Smart znika. Wkładaj sobie po jednym przedmiocie do koszyka i sprawdzaj. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@xyz96 Nie wiem czy rozumiem co piszesz "Wszystkie przedmioty muszą być oznaczone Smart i ten kurier musi być oznaczony ikoną Smart." ? Jakoś zbyt ogólnikowo i chyba kupujący pyta o coś innego, o to z czym ja się także spotkałem.

Czyli dlaczego smart jest tylko dla wybranej metody przez sprzedawcę a nie dowolnie do wyboru przez kupującego skoro przed wrzuceniem produktu do koszyka widzimy przy produkcie napis i ikonkę smart a potem się okazuje że to smart tylko dla  jednego sposobu wysyłki spośród wielu.

Też uważam, że to trochę nie fair szczególnie że kupiłem smart po to, aby z niego swobodnie korzystać a nie przeszukiwać wszystkich sprzedawców smart aż znajdę kuriera z dostawą do drzwi bo powiedzmy że mam problem z dotarciem do paczkomatu jako ubogi inwalida na starym zdezelowanym wózku inwalidzkim 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Niestety tak jest z tym smartem, Allegro oferuje jako darmowa dostawa,sprzedawcy kombinują i albo ustawiają przy zakupie za 5 zł ale ustawiają że np. 2 szt max. Robi się z tego polowanie, wyszukiwanie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Nie, ja nigdy nie rozumiem co piszę 😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Wrzucanie linków do regulaminów allegro nie wymaga rozumienia wystarcza wiara w to że są nieomylne.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@xyz96Napisałem że ja nie wiem czy rozumiem co piszesz a nie Ty 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Faktycznie, moje przeoczenie 🙂

oznacz moderatorów