anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przycisk „dodaj do koszyka” przestał działać na moim koncie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:102697682
#7 Wielbiciel#

Dlaczego przycisk „dodaj do koszyka” przestał działać na moim koncie? Ponadto w koszyku były towary, a teraz ich nie ma. Z powodu niedziałającego przycisku "dodaj do koszyka" zrobiłem zły krok i zapłaciłem za produkt z kosztem wysyłki, chociaż jestem Smart! Nie zdążyłem nawet wpisać wyboru dostawy, a pieniądze zostały już wypłacone. Musiałem anulować zamówienie. Pozostawiony bez zamówienia i pieniądze zostały zamrożone na 14 dni zwrotu

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102697682 Wyczyść lub zmień przeglądarkę - niedziałający przycisk.

Usuń zapisaną na Allegro kartę; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar... - natychmiastowy zakup. 

Wybieraj aukcje i metody dostawy ze znaczkiem Smart i patrz na inne ograniczenia; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s... - koszt wysyłki. 

Pieniądze po anulowanym i niewysłanym zamówieniu sprzedawca powinien zwrócić w ciągu 2 dni - tak stanowi regulamin. 

oznacz moderatorów
Client:102697682
#7 Wielbiciel#

Dzięki za poradę. Ale to nie jest problem z przeglądarką. W aplikacji mobilnej (również niedziała przycisk) jest napisane, że problem jest po stronie Allegro 🙁 

"Pieniądze po anulowanym i niewysłanym zamówieniu sprzedawca powinien zwrócić w ciągu 2 dni - tak stanowi regulamin" - Dziękuję! To mnie uspokoiło

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102697682 Cześć. Jeśli przycisk nie działa w aplikacji, to zaktualizuj ją proszę. 

Nie widzisz w ogóle przycisku "dodaj do koszyka", czy po kliknięciu w ten przycisk nic się nie dzieje? Czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu?

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów