anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Smart nie działa dla mojego zamówienia?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostaaga
#7 Wielbiciel#

Witam zamawiam przedmioty od jednego sprzedającego który ma smarta i wprowadzając jeden produkt smart nie działa co się dzieje jak zakupy mam za 155 zł i są to same tabletki    

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
kostas11
#21 Demiurg#

@kostaaga  może mieć max w paczce i liczy za kolejną paczkę po przekroczeniu kosztu dostawy 40 zł znika smart 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kostaaga
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W tej ofercie nie kupisz z darmową dostawą Smart. Sprzedawca nie spełnia warunków Smart, oferta nie jest wyróżniona ikoną Smart.

oznacz moderatorów
kostaaga
#7 Wielbiciel#

dziękuje za informację ale jak to jest że na inne produkty jest smart a na ten nie od tego samego sprzedwce

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak bywa, zależy to od wielu czynników. Ta oferta nie spełnia warunków Smart. Zawsze wybieraj oferty oznaczone ikoną Smart.

oznacz moderatorów
m-1ariusz
#7 Wielbiciel#

Panowie jestem na Allegro prawie od samego początku już się wyjaśniło facet wystawia przedmiot za 1.98 zł kupuję 30 sztuk A gość mimo że też jest Smart liczy mi każdą sztukę z dostawą i wychodzi ponad 300 zł myślałem że to jakiś błąd w oprogramowaniu ale to widać że facet chyba jest naciągaczem Pozdrawiam zamykam temat

oznacz moderatorów
m-1ariusz
#7 Wielbiciel#

dlaczego obecnie funkcja Smart nie działa robię zakupy Powyżej 40 zł a wyświetla się że z dostawą mam zapłacić ponad 200 zł coś tu jest nie halo

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie zawsze kupisz z darmową dostawą mając Smart. Zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Musisz wybierać oferty oznaczone ikoną Smart i sposoby dostawy oznaczone ikoną Smart.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@m-1ariusz skoro dostawa wyszła 200 zł sprzedawca ma ustawiony cennik że każdą kolejną sztukę w paczce + X i po przekroczeniu takiej dostawy powyżej 40 zł znika smart 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Nie dostawa wyszła 200 zł, tylko cały zakup to 200 zł. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

200 zł nie oznacza że kupisz z wysyłką Smart, są pewne warunki jeszcze np sprzedający musi udostępniać tą formę zakupu, nie wszystko da się kupić itd , poczytaj.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

😄 😄

oznacz moderatorów