anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa do Rumunii

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:55205441
#1 Nowicjusz#

Cześć!

Dziękuję za przeczytanie mojego pytania! Mieszkam w Rumunii. Czy mogę w jakiś sposób robić zakupy na Allegro i otrzymać zakupiony towar? Akceptuję dodatkową opłatę za dostawę, ale wygląda na to, że nie ma sprzedawcy, który wyśle towar do Rumunii. I nie widzę opcji, żebym zdecydowała się na uiszczenie przez Allegro dodatkowej opłaty za obsługę dostawy od sprzedawcy do mnie. Chętnie rozważyłbym uiszczenie takiej opłaty, aby móc robić zakupy na Allegro. Czy dostawy do Rumunii nie są dostępne z powodu wcześniejszych nadużyć? Jeśli tak, czy jest jakaś procedura, którą mogę zastosować, aby udowodnić, że nie jestem potencjalnym klientem w dobrej wierze i nie jestem oszustem?

Proszę o pomoc w uzyskaniu informacji na ten temat!

Dziękuję ci za twój czas i uwagę.

Z wyrazami szacunku,

Vic

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
Halfrunt
#18 Luminarz#

To zależy od sprzedawcy, nie każdy oferuje wysyłki za granicę i nie ma tu znaczenia, że to Rumunia. 

W każdej ofercie w zakładce dostawa jest określone czy dany sprzedawca wysyła za granicę, a jeśli tak to do którego kraju w jakiej cenie.

Możesz też zapytać samego sprzedawcę  czy oferuje taką wysyłkę.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawcy w swoich ustawieniach nie mają zaznaczonej Rumunii bo bardzo rzadko trafia się klient z tego regionu ,ale wystarczy zapytać sprzedawcę który zwykle się zgadza .

oznacz moderatorów