anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziś rano dostałem wiadomość od allegro że towar jest uszkodzony w dniu dostarczenia.Status był towa

Client:107364906
#7 Wielbiciel#

Dziś rano dostałem wiadomość od allegro że towar jest uszkodzony w dzień doręczenia.Status był towar uszkodzony a nagle zmienił się na w dostarczeniu.Nie wiem czy go odbierać?Skoro jest tak bardzo uszkodzony to po co poszedł do dostarczenia a nie zwrócony sprzedającemu?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

NipponShorty
#13 Ambasador#

Ale taką wiadomość otrzymałeś od allegro czy od sprzedającego? podeślij jakiś link do oferty.

 

oznacz moderatorów

Client:107364906
#7 Wielbiciel#

Od allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mailem czy jak? a ten zakup to od firmy czy prywatnego.

oznacz moderatorów

Client:107364906
#7 Wielbiciel#

Mailem.Tak od firmy.

oznacz moderatorów

Client:107364906
#7 Wielbiciel#

Paczka zaraz będzie w paczkomacie.Nie wiem czy jest trochę naruszona czy całkowicie roz...walona.Tzn produkt.Po co piszą że towar uszkodzony a później dają do dostarczenie.Nie rozumie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:107364906 sprawa prosta odbierasz w automacie, otwierasz i sprawdzasz na miejscu w oku kamerki paczkomatu, na maszynie masz nr tel jak cos jest nie tak zgłaszasz od razu do przewoźnika i wiadomość pisemna da sprzedawcy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:107364906 Bezpiecznie będzie jak nie odbierzesz , zrobisz zwrot i odbierzesz środki. Po co mieć później problemy.

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107364906 proszę podaj mi numer tej przesyłki. Zorientuję się w tej sprawie i dam Ci znać, jak dalej postępować.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:107364906
#7 Wielbiciel#

AD0001N5E5

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107364906 Ten numer jest niepoprawny. Proszę, sprawdź jeszcze raz. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ayo80 Widzę ,że jesteś pełna zapału i wszędobylska jak moja Droga Synowa / Twoja imienniczka /  ,życzę Ci żebyś miała tyle energii jeszcze długo , choć jako Moderatorka szybko stracisz wiarę .... a szkoda żeby to się przełożyło na Twoje dalsze życie .

oznacz moderatorów