anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry. Nadałem zwrotną paczkę i nie dostałem żadnego potwierdzenia nadania zwrotu.

OdaNobunaga
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mdrogeria
#21 Demiurg#

czyli skutecznie nie nadałeś , kontaktuj się szybciutko z przewoźnikiem i wyjaśniaj sprawę .

oznacz moderatorów

OdaNobunaga
#7 Wielbiciel#

Nadałem w paczkomacie InPost i nie mam potwierdzenia w telefonie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@OdaNobunaga  Allegro One?  Dostaniesz potwierdzenie za kilka dni gdy kurier wyjmie paczkę ze skrytki.  Jeśli InPost  to kurier  odbierze paczkę dzisiaj i dzisiaj dostaniesz śledzenie paczki.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. walnij se mocną kawkę , 😁 na dzień dobry .

oznacz moderatorów

OdaNobunaga
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, skorzystam. Dzisiaj zaspałem.... Mam nadzieję, że z paczką wszystko w porządku. Automat nie otworzyłby się gdyby był zły nr nadania?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@OdaNobunaga problem jest nieco większy , system nie odnotował nadania czyli widzi pustą skrytkę , może się otworzyć innej osobie nadającej przesyłkę 

oznacz moderatorów

OdaNobunaga
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację. Allegro Smart, wydawalo mi się że poprzednio zaraz po włożeniu paczki do paczkomatu miałem informacje, że została nadana. 

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

No tak się powinno stać, nie pamiętam czy sms, czy e-mail, ale powiadomienie o nadaniu pojawiało się chwilę po nadaniu. Ostatnio nadawałem z tydzień temu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@OdaNobunaga od Inpost przychodzi niemal natychmiast , zadzwoń na infolinię .722 444 000 lub 746 600 000.

oznacz moderatorów

OdaNobunaga
#7 Wielbiciel#

Infolinia - tragedia, tzn. trzeba pokonać bota. Dzięki Bogu pracują jeszcze ludzie... Źle nadana, będą się ze mną kontaktować. Dziękuję Wszystkim za pomoc!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@OdaNobunaga marudzisz , szybko Ci poszło , spróbuj dodzwonić się do innych przewoźników  ,białej gorączki idzie dostać .

oznacz moderatorów

OdaNobunaga
#7 Wielbiciel#

Jest po prostu nerwówka. Dostałem nie to co zamawiałem, do tego zawszę robię zdjęcia paczki z nr, dzisiaj zaspałem i prędko prędko i wszło jak wyszło. Pani na infolinii uspokoiła mnie, bo nie mógłby otworzyć paczki podając zły nr. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No to zadzwoń do nich, masz numer tel na paczkomacie.  Ale ja kojarzę że dopiero po odebraniu przez kuriera.  Nieczęsto zwroty robię,  mogłem zapomnieć.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. nie , to nie łony , info jest niemal natychmiast po zaklapnięciu skrytki tak jak przy nadaniach z etykietą , czasem trafi się lejek , ale to kwestia max. kilkunastu minut .. Czasem się zdarza ,że coś wrzucę do paczkomatu bo klientowi się zaspało , kurier już był , a do granicznej jeszcze trochę zostało 

oznacz moderatorów

PIKeRn
#10 Popularyzator#

Nie, nie jest tak jak piszesz. Kiedyś było. Dawno nie korzystałem z usług InPost i się właśnie ostatnio zdziwiłem jak nadałem zwrot ok. 7:40 i nie dostałem żadnego powiadomienia. Przyszło dopiero o 14:28 gdy kurier odebrał przesyłkę. 

oznacz moderatorów

OdaNobunaga
#7 Wielbiciel#

Dramat, nadałem o 7. 00  - fakt, że spieszyło mi się i człowiek kręci sobie już filmy czy dobry nr wpisany na opakowaniu. Ale skoro mówisz, że miałeś taki przypadek i po informacji z infolinii to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Uzupełnienie. Dzisiaj trafił mi sie zwrot inPostem.  Kiedy się zamknie skrytkę trzeba ponownie podejść do ekranu i potwierdzić zamknięcie skrytki (bo jest jeszcze opcja ponownego otwarcia)

Potem jest komunikat że potwierdzenie wysłane zostanie mailem, i faktycznie gdy dotarłem do domu było potwierdzenie w poczcie.

Kurier przyjedzie dopiero jutro.

oznacz moderatorów

OdaNobunaga
#7 Wielbiciel#

Nie poszedłem drugi raz. Paczka odebrana przez kuriera co jest widoczne w aplikacji Allegro, natomiast w aplikacji InPost echo... No ale żeby to się dowiedzieć swoje musiałem przejść na infolinii. Może to faktycznie jest przyczyną, że po załadowaniu przesyłki nie podszedłem do ekranu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz.

oznacz moderatorów