anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile mam zwrotów?

rafal7808
#7 Wielbiciel#

Witam chciałbym odesłać sprzedającemu jeden przedmiot przez zwrot bo wysłał za dużo czy jest jakaś określoną liczba zwrotów? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

rafal7808 do każdego zamówienia jest 1 zwrot  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rafal7808 Darmowy przez Allegro masz jeden. Poza Allegro możesz zwracać wiele razy wiele przedmiotów w ciągu 14 dni. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zamiast bawić się w kupowanie i oddawanie i marnowanie swego czasu lepiej się dobrze zastanowić i wybrać ofertę której jest się pewnym .

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@rafal7808 
bo wysłał za dużo

Jeżeli Sprzedający pomylił się i "wysłał za dużo" o jeden przedmiot to skontaktuj się z nim i poinformuj, że zauważyłeś pomyłkę. 

Jeżeli jest to rzecz o znacznej wartości - to Sprzedający chętnie przyśle po nią kuriera (i być może jeszcze Ci podziękuje w inny sposób), jeżeli rzecz nie ma dużej wartości to Sprzedającemu może bardziej opłacać się pozostawić rzecz u Ciebie niż zamawiać po nią kuriera i zgodzi się abyś ją zatrzymał.
Odsyłanie przez formularz zwrotu na Allegro będzie wiązać się z wysłaniem Sprzedającemu oświadczenia o (częściowym) odstąpieniu od Umowy zakupu jednego przedmiotów, które zamierzasz pozostawić. Sprzedawca będzie musiał oddać za ten przedmiot pieniądze.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@rafal7808 Skontaktuj się najpierw ze sprzedającym. Jeżeli odeślesz nadwyżkę jako zwrot konsumencki, to sprzedający będzie musiał przelać ci pieniądze. Może lepiej żeby przysłał ci etykietę nadawczą opłaconą i zaadresowaną do siebie.

oznacz moderatorów