anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak łącznie zapłacić za towar wylicytowany i zakupiony od tego samego sprzedawcy?

bellaMariposa
#7 Wielbiciel#

Wygrałam licytację sukienki i brakuje mi 1 zł do Smarta, więc chciałam coś jeszcze dokupić od tego sprzedawcy. Ale niestety wylicytowana sukienka jest w zakładce "zakupione", a dokupiony przedmiot w koszyku. I jak chce zapłacić to nie widzą się nawzajem i automatycznie nalicza się przesyłka. Jak zrobić żeby znalazły się w jednym miejscu? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@bellaMariposa  Kliknij Kup teraz, zostaniesz przekierowana do banku, ale wtedy nie płać za zakup. Przejdź do zakładki Moje zakupy, znajdź rozpoczetą płatność i ją anuluj. Po lewej stronie zaznacz przedmioty z licytacji i przedmioty z Kup teraz i na samym dole strony kliknij " Zapłać".

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2020-11-17 Odp Zakupy smart się nie sumują .png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Powyższa wypowiedź pracownika Allegro została skopiowana stąd; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/zakupy-smart-si%C4%99-nie-sumuj%C4%85/m-p...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bellaMariposa Kup przedmiot w opcji Kup teraz, ale po przekierowaniu do banku NIE PŁAĆ. Następnie wejdź w Moje zakupy, anuluj rozpoczętą płatność, potem zaznacz po lewej stronie przedmiot z licytacji i z Kup teraz, po czym na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bellaMariposa dokup ale nie kończ płatności, wtedy będą obydwie rzeczy w zakładce kupione, anuluj płatność o ile są rozpoczęte, kliknij zaznacz pojawią się okienka do zaznaczenia, zaptaszkuj dwa zakupu i na dole po prawej opłać 🙂

zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów