anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo trwa rozpatrzenie wniosku allgreoprotect?

Autoruso
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Napisano, że wniosek allegro protect dla kupujących z wykupionym Smart rozpatrywany jest w 48h. U mnie trwa to już 3 tydzień i nic.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Autoruso napisz proszę do jakiego zamówienia ten wniosek został złożony. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Autoruso
#7 Wielbiciel#

Nr protect 310028-1723303665

oznacz moderatorów

Autoruso
#7 Wielbiciel#

Nr zamówienia 58e02dd0-ad80-11ee-bbe4-6b9be0a0334f

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Autoruso Widzę, że wniosek o rekompensatę został odrzucony. Jako powód podano, że warunki Allegro Protect nie zostały spełnione - nie odesłałeś przedmiotu do sprzedającego.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Autoruso
#7 Wielbiciel#

Poproszono o dodatkowe dokumenty, aby wznowić wniosek. Dokumenty dostałem. Odesłanie i demontaż produkty jest niemożliwy że względu na jego wagę i sposób montażu. Załączyłem podstawę prawną notabene zaczerpnieta między innymi z poradnika i regulaminu Allegro protect. Od tej chwili cisza.

oznacz moderatorów

Autoruso
#7 Wielbiciel#

umową Zgodnie z przepisami[1], w przypadku reklamacji towaru z tytułu niezgodności z umową, konsument powinien udostępnić sprzedającemu towar do naprawy lub wymiany. Nie oznacza to, że musi go odesłać. Sprzedający jest zobowiązany odebrać towar od kupującego na własny koszt. Art. 43d ust. 5 Ustawy o prawach konsumenta – konsument udostępnia przedsiębiorcy towar podlegający naprawie lub wymianie, a przedsiębiorca odbiera od konsumenta towar na swój koszt.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A pisałeś do nich?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

, ale tu nie ma transakcji , autor wątku złożył wniosek do Protect ,, bo ma smarta ,, 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I dobrze że ma Smarta, a coś chcesz powiedzieć czy ...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów