anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę wycofać swoją licytację?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Natalka0304
#7 Wielbiciel#

zaczęłam licytować soczewki kontaktowe niestety nie zauważyłam że to soczewki toryczne chciałabym wycofać licytację ale nie mogę znaleźć tej opcji prośba o wycofanie

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli to AL to nie ma tam takiej opcji ale jak wygrasz i nie zapłacisz w ciągu 5 dni to aukcja się sama się wznowi a towar może znaleźć innego chętnego.

oznacz moderatorów
Natalka0304
#7 Wielbiciel#

Ok dziekuję bardzo! 🙂🙂🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Natalka0304 Gdzie? Na Allegro Lokalnie? Tam nawet gdy wygrasz licytację, nie musisz płacić. Zgodnie z regulaminem niepłacona licytacja na Lokalnie po pięciu dniach uznana jest za niebyłą, a umowa kupna rozwiązywana - nie poniesiesz żadnych konsekwencji.

Na zwykłym Allegro, jeśli to licytacja od firmy-sklepu, możesz po jej wygraniu wysłać mailem swoje odstąpienie od umowy, czyli pisemną rezygnację z zakupu - wtedy także nie poniesiesz żadnych konsekwencji.

Możesz też na zwykłym Allegro przed zakończeniem poprosić o wycofanie Twojej oferty tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/czy-moge-wycofac-sie-z-licytacji-wq0mgekq1sj

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Natalka0304ale miło by było z Twojej strony jakbyś poinformowała o tym sprzedawcę żeby biedak nie czekał tyle dni na nie zapłatę tylko mógł od razu wystawić ponownie towar.

oznacz moderatorów