anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mozna zglosic reklamacje co do uslugi Allegro Smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:78397872
#1 Nowicjusz#

Witam,jestem z omanu,choc za pseudonimem abdul,rzeczywiscie wystepuje polak,czyli witam u siebie Was wszystkich.

jest maly problem,ale dotyczacy tutaj zaufania publicznego jak i zaufania w interesuie jakim jest dla Nas wielu Allegro.

Mianowicie bylem nie obecny online przez reszte ubieglego miesiaca,mam firme spolke z arabkiem

jest on jak kazdy bardzo podejrzliwy,ja nie mam wobec niego tajemnic biznesowych

Wczoraj wieczorem na jegotelefon znowu przyszedl sms Allegrp PayU potracilo 10 zl tj. 1.26 Oman Rijala za usluge ..

No to sie zaczelo ,dzwonienie,az walnalem sluchawka

Gdybym mogl,to bym zadzwonil do allegro **piiip**ow i wyciosal bym w "pysk" za ta bezczelnosc,aczkolwiek raz skorzystalem z uslugi Allegro Smart i niesubskrybowalem wcale tej opcji na kolejny miesiac.

!!Zadam zwrotu potraconej kwoty na konto z ktorgoj nie prawnie zostala pobrana!!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:78397872  a regulamin czytałeś jak kupowałeś?

REGULAMIN USŁUGI „Allegro Smart!” 

Punkt 4 podpunkt 7

W przypadku płatności kartą płatniczą, Nabywca upoważnia Allegro do automatycznego pobierania opłaty za Usługę z tej karty za kolejne analogiczne Okresy Rozliczeniowe, poprzez obciążenie rachunku Nabywcy kwotą opłaty za kolejny Okres Rozliczeniowy. Przy wyborze przez Nabywcę Okresu Rozliczeniowego, którego długość wynosi 1 miesiąc, zapłata za Usługę Allegro Smart! może być dokonana wyłącznie przy użyciu karty płatniczej (np. debetowej albo kredytowej).

Reklamacja

Punkt 7

Odstąpienie i rozwiązanie umowy

Punkt 8 i 9

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#

@Client:78397872 Napisz tutaj; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5&subjectId=ef513a07-4... Allegro odda Ci pieniądze i zablokuje pobieranie opłat w przyszłości.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:78397872  możesz użyć też zakładki Zrezygnuj z Allegro Smart

oznacz moderatorów