anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przesłac dopłatę dla sprzedającego przez Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
marcinziem
#1 Nowicjusz#

Pomylilem sie i odeslalem sprzedawcy nie to co powinienem.odpowiedzial ze mam zrobic przez allegro przelew i mi odeśle. Jak to uczynić???

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Tzn co chcesz teraz zrobić? już wykorzystałeś darmowy zwrot, teraz musisz odesłać na własny koszt, a sprzedajacy odeśle Ci ale będzie chcial zapłaty.

oznacz moderatorów
marcinziem
#1 Nowicjusz#

Sprzedawca chce żebym zapłacił za odesłanie do mnie błędnie wysłanej przesyłki przez Allegro.nie wiem jak to zrobić. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Odeślij to co trzeba na własny koszt a do paczki dorzuć opłaconą etykietę powrotną dla tego co źle odesłałeś @marcinziem 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marcinziem możesz zrobić dopłatę dla tego sprzedającego w zakładce Moje zakupy, aby to zrobić znajdź właściwe zamówienie, następnie kliknij szczegóły zakupu i dalej "rozwiń szczegóły zakupu" i "dopłać". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
marcinziem
#1 Nowicjusz#

Szukam i nie widzę opcji dopłać,możliwe?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marcinziem Obecnie opcja dopłaty jest dostępna jedynie w wersji Allegro na przeglądarkę (desktop). Nie skorzystasz z niej w aplikacji Allegro.

Zaloguj się na swoje konto w przeglądarce,  przejdź do zakładki Moje zakupy i przy odpowiednim zamówieniu kliknij [Szczegóły zakupu]. Na koniec wybierz Dopłać.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów