anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozpoznać,ze zwrot środków dotyczy konkretnego zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ata30S
#8 Zapaleniec#

Kupiłam kilka rzeczy poprzez Allegro Smart,miedzy innymi dwie rzeczy od dwoch różnych sprzedawców, każda równo za 40zl. Akurat te dwie zwróciłam poprzez darmową przesyłkę i czekam na zwrot środków. I teraz moja zagwozdka: jako zwrot wpłynęło już 40zl na niej konto, ale nie wiem od którego ze sprzedajacych. Obejrzałam opis wplywu środku na koncie, ale jest tylko info, ze to zwrot z Allegro. Ponieważ jednej ze sprzedających ociaga się ze zwrotem swoich(w zasadzie moich) 40zl, to chce otworzyć dyskusję - tylko nie wiem z którym ze sprzedawców, bo nie wiem który juz zwrócił 40zl, a ktory się ociaga. Nie widać nic na koncie Allegro po czym można by to rozpoznać. Oba zwroty wyslalam tego samego dnia, oba dotarły do sprzedających w tym samym dniu (tylko inne godziny), jednej zwrócił kasę,drugi - nie :(. Jak to rozpoznać który? Trochę glupio otwierac dyskusje z każdym z nich i zawracać głowę temu uczciwemu...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@Ata30S Już kilka osób pisało tu o podobnym problemie, nie wiadomo dokładnie, który sprzedawca oddał pieniądze. Zobacz jeszcze powiadomienia e-mail, tam powinna być informacja, który sprzedawca Ci oddał pieniądze. Jeżeli nic nie masz, pytaj Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów
Ata30S
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za wskazanie kierunku! Udało mi się teraz skontaktować z Allegro i już ustalić kto ze sprzedawców oddał, a kto nie 😁

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Nie wiem jak u Ciebie to wygląda ale u mnie w tytule przelewu mam podane za co to zwrot

oznacz moderatorów
Ata30S
#8 Zapaleniec#

Ponieważ płaciłam Blikiem bez kodu, to na konto przyszedł zwrot z enigmatycznym opisem, ze to od Allegro i w tytule: "zwrot płatności moblinej". Ma swój numer referencyjny, ale to nie jest do identyfikacji z czymkolwiek, bo to ani numer konta sprzedawcy, ani numer zwrotu, ani mojej poprzedniej płatności... wszystko posprawdzalam zanim napisałam na forum. Nie miałam też żadnego maila, ze idzie zwrot i od kogo. Fajnie by bylo, gdyby Allegro wprowadziło jeszcze jakoś opcję np w historii przesyłki zwrotu, ze poza odebraniem zwrotu przez sprzedawcę, przyszedł już zwrot środków. Do tej pory radziłam sobie patrzac na kwoty, ale jak mam dwa zwroty miec w tej samej kwocie i  podobnym czasie to okazało się , że bez pomocy Allegro sobie nie poradziłam 😁 

oznacz moderatorów