anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak udostępnić członkom Allegro family Opcje smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:91812719
#1 Nowicjusz#

Jestem spodoba zarządzająca pakietem smart, dodałam osoby do rodziny, a one nadal nie widzą pakietu smart na swoich kontach. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:91812719, czy Ci użytkownicy otrzymali i zaakceptowali nasze zaproszenie mejlowe "Zaproszenie: dołącz do konta rodzinnego"? Po wybraniu przycisku "dołącz do rodziny" zakładka Allegro Family powinna być dla nich widoczna w zakładce Moje konto.

Jeśli tak, powinni w konkretnej ofercie móc poprosić o zakup:

Zrzut ekranu 2022-07-29 o 11.59.27.png

Członkowie grupy rodzinnej mogą zamawiać z darmową dostawą i zwracać przedmioty bez ponoszenia dodatkowych kosztów, jeśli masz Allegro Smart! lub uczestniczysz w promocji Smart! na Start (uwaga: nie dotyczy Allegro Smart Student).

Jedną grupę rodzinną może tworzyć aż 10 użytkowników – każdy z nich musi mieć osobne konto zwykłe lub konto Junior na Allegro. Nie ma wymogu pokrewieństwa rodzinnego – organizator może dodać do swojego Allegro Smart! Family również np. przyjaciół, kolegów z pracy itp. 

Warto również podkreślić, że łącząc konta, zachowujecie pełną prywatność. Członkowie grupy rodzinnej nie mają dostępu do historii zakupów czy wyszukiwania na połączonych kontach. 

Regulamin programu znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-dziel-allegro-smart-z-bliskimi-AgMXbxaKZiR 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
paratruper
#1 Nowicjusz#

powinniście pomyśleć o jakimś ulepszeniu, gdyż np w moim przypadku, część rodziny chciała zrobić niespodziankę innemu członkowi, a musi prosić o zakup.. to trochę absurdalne 😉

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@paratruper Uczestnicy grupy rodzinnej nie muszą każdorazowo wysyłać próśb. Mogą samodzielnie zrobić zakupy i wtedy skorzystać z darmowej dostawy. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bborko
#1 Nowicjusz#

Moja żona przedłużyła Allegro smart na kolejny rok. Mimo tego, że jestem w rodzinie (próbowaliśmy tez usunąć i dodać członka raz jeszcze) u mnie smart jest nie aktywny. Nalicza mi opłaty za dostawy z komunikatem, że mogę być smart jeśli wykupie pakiet. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No i miałeś w swoim smarcie wielki baner z informacją, że program wygasa. Obydwoje mieliście też maile z informacjami od dawna rozsyłane. Od 4go lipca nie ma dzielenia smartem. Wyjątkiem są tylko konta, które do któregoś tam października wykupywały roczny smart, te maja do końca. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

musiała przedłużyć przed 22 listopada 2022 byś ty miał jeszcze możliwość korzystać przez rok

oznacz moderatorów
kielcewspolna
#7 Wielbiciel#

Ja tez tak mam. nie mogę korzystac z zakupów na smart

oznacz moderatorów