anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zapłacić to 1 zł. przy kupowaniu.

Client:126046947
#7 Wielbiciel#

Mam trzy karty podarunkowe, każda po 50 zł. Wybrałem towar u jednego sprzedawcy na kwotę 148,26 zł. Potem wybieram promocję AllegroSmart (3 miesiące 5 darmowych dostaw i zwrotów). Potem wybrałem opcję Kurier AllegroPocztex, bo chcę mieć towar przywieziony do mnie do domu, pod mój adres. Obniżyłem wartość zakupu o moje karty podarunkowe, ale mam do zapłaty ten 1 zł. W tym momencie jestem uziemiony. Nie mam smartfona, ani aplikacji, żeby zapłacić blikiem ten 1 zł. Mam konto w banku, mam kartę debetową. Co mam zrobić, żeby zrealizować moje zakupy? Mogę chętnie zapłacić kurierowi gotówką za podwózkę towaru. Rozumiem jednak, że ta autoryzacyjna opłata jest konieczna, jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126046947 Tak- ta opłata jest konieczna. Możesz zapłacić blikiem, kartą płatniczą lub szybkim przelewem. Nie ma możliwości uiścić tej kwoty u kuriera. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:126046947
#7 Wielbiciel#

Mogę zapłacić to 1 zł. kartą płatniczą, to znaczy moją kartą debetową z mojego banku? Mam kartę Visa Debit.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126046947 spróbuj dodać kartę w opcjach płatności. Wpisz jej numer, datę ważności i numer CVV/CVC. 🙂 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:126046947
#7 Wielbiciel#

Spróbuję, a chciałbym w przyszłości częściej płacić kartami podarunkowymi. Muszę się więc poznać, jak to robić. Czy jest opcja przesłania Ci zrzutu ekranu z mojego konta Allegro?

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126046947 w formularzu dostawy i płatności na samym dole pojawi Ci się komunikat-Masz kod lub kartę podarunkową? "Dodaj". Możesz tam wprowadzić kod- wartość zamówienia się obniży. 

W sytuacji, w której wykorzystujesz kartę podarunkową w ramach transakcji o niższej lub równej wartości jak nominał karty i jednocześnie koszty przesyłki w tej transakcji wynoszą 0 zł, operator płatności pobierze od Ciebie kwotę 1 zł w celu autoryzacji transakcji. 

Możesz wysłać zrzut ekranu jeśli nadal masz problem z płatnością.  🙂 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:126046947
#7 Wielbiciel#

Dodałem moją kartę płatniczą Visa Debit, ale płatność się nie udała. Błąd przy potwierdzeniu płatności w banku (3D Secure). Co to znaczy? I co mi teraz pozostaje: blikiem nie zapłacę, kartą się nie udało, mam jeszcze elektroniczny portfel PayPal, czy przelew z PayPal jest akceptowany?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:126046947  Tam można było po zmianie na walutę Euro płacić.

oznacz moderatorów

Client:126046947
#7 Wielbiciel#

Mam teraz nieopłacone zakupy. A na skrzynkę pocztową przyszło mi z Allegro powiadomienie, że zrobiłem zakupy. Mam nadzieję, że nie otrzymam tych towarów z obowiązkiem zapłaty 148,26 zł, ponieważ chciałem je kupić za karty podarunkowe. Z drugiej strony przyszedł z Allegro e-mail, że płatność 1 zł. się nie udała, w związku z czym sprzedający nie może wysłać paczki.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126046947 W trosce o bezpieczeństwo przy niektórych płatnościach kartą, bank wymaga dodatkowego potwierdzenia. Jest to standardowe działanie banku przy losowych płatnościach. Jeżeli pojawia się błąd z uwierzytelnieniem 3ds, proszę skontaktuj się z bankiem. Jeśli masz problemy z płatnością za zamówienie, skontaktuj się z nami przez formularz. 🙂 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:126046947
#7 Wielbiciel#

Jeszcze mam kartę prepaid Visa. Też ją dodałem. Spróbuję nią zapłacić to 1 zł., choć małe pokładam w niej nadzieje...

oznacz moderatorów

Client:126046947
#7 Wielbiciel#

Płatność też się nie udała. Błąd podczas przetwarzania płatności online. Jak mogę wykonać przelew tradycyjny, bo jest taka opcja w przelewie?

oznacz moderatorów