anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić płatność za Allegro Smart! z miesięcznej na roczną?

gusia975
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie mogę zmienić allegro smart z co miesięcznego na roczny.I czy nadal jest promocja za 39.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:100160870
#12 Orędownik#

@gusia975  Sprawdź czy nie masz podpiętej swojej karty w Allegro, może dla tego nie możesz wykupić rocznego. Wolą cię kasować co miesiąc na lepszą kaskę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gusia975 Możesz zmienić. Wejdź tu i kup Smart na rok; https://allegro.pl/smart/zaplac?configurationId=5&p=32cc81b2-67ce-11ec-95d6-5f804f8c6e81 Nie ma już promocji. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gusia975 Cześć. Płatność za Allegro Smart! z opcji miesięcznej na roczną zmienisz w tej zakładce. W części "Pomoc" (na samym dole strony) kliknij w "Zrezygnuj z Allegro Smart". Następnie wybierz opcję "Chcę zmienić usługę z miesięcznej na roczną". Na koniec wystarczy opłacić Smarta na rok 🙂 
Promocyjna cena Smarta (za 39 złotych) obowiązywała do 23 grudnia 2021 roku. W tym momencie subskrypcja usługi na 12 miesięcy jest w cenie 49 złotych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

myszaxx1
#8 Zapaleniec#

Mam problem ze zmianą allegro smart z miesięcznego na roczne. Po zatwierdzeniu zmiany otrzymuję komunikat "Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za  chwilę" Mam tak już drugi dzień. O co chodzi ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Spróbuj od wyczyszczenia przeglądarki, możesz także dopytać: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=26169f08-82f9-404d-b481-736503d57f3d

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@myszaxx1 Sprawdź proszę czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki niż dotychczasowa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

myszaxx1
#8 Zapaleniec#

W Chrome zadziałało prawidłowo, cały czas używam jednak Opery.

oznacz moderatorów