anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zmienić przewożnika paczki

misiek3333
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

zakupiłem wędkę z wysyłką do zielonego paczkomatu allegro okazało się że przesyłka się nie mieści operator odesłał ja do nadawcy jak zmienić formę dostawy by paczka dotarła do mnie

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musisz wybrać dostawcę (kuriera) który dostarczy tę przesyłkę w takich gabarytach jak jest. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@misiek3333 Ty jako kupujący nie zmienisz możesz tylko zrezygnować z zakupu , obowiązkiem sprzedawcy jest dostarczenie klientowi towaru jak to zrobi kwestia dogadania między Wami .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@misiek3333 Ale jak to że sprzedający wysłał do Paczkomatu skoro nie zgadzają się gabaryty? odstąp od umowy zakupu, sprzedający odda Ci środki a ty kup z kurierem, możesz także skontaktować się ze sprzedającym i wszystko wyjaśnić.

oznacz moderatorów

misiek3333
#7 Wielbiciel#

Sprzedający umożliwił taką formę wysyłki wiec myślałem że taka możliwość istnieje nie sprawdzałem tego paczkomatu uznałem że skoro jest taka możliwść to iest box o odpowiednich wymiarach Co ciekawe w moich zakupah jest że packa  odebrana  ale nigdzie nie jest napisane że  przez nadawcę . Na moim koncie widać ze paczka doręczona

oznacz moderatorów