anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrobić jedną opłatę za przedmioty wylicytowane i "kup teraz" aby mieć współną wysyłkę smart?

hqxdp
#7 Wielbiciel#

Wylicytowałam kilka przedmiotów, chciałabym od tego samego sprzedawcy kupić towar w opcji "kup teraz" i skorzystać ze wspólnej wysyłki SMART, ponieważ łącznie ich wartość przekroczy 40zł. Niestety wartość towaru z "kup teraz" jest niższa niż 40zł i system nalicza automatycznie opłatę za dostawę. Nie widzę opcji w stylu: "zapłać później" lub "połącz z z innymi zakupami od sprzedawcy". Nie ma też możliwości przerzucenia do koszyka towarów wcześniej wylicytowanych, aby zrobić jedną płatność na kwotę >40zł. Sprzedawca nie chce się zgodzić na rozwiązanie typu "dopłać" i upiera się że towar musi być kupiony przez "kup teraz". Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? (Wcześniej napisałam to zapytanie na forum dla sprzedających, ale może to nie było właściwe miejsce...?)

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@hqxdp Tak. Kup przedmioty w opcji Kup teraz, ale po przekierowaniu do banku nie płać. Potem wejdź w zakładkę Moje zakupy, anuluj rozpoczętą płatność, następnie zaznacz po lewej stronie przedmioty z licytacji i z Kup teraz, po czym na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakupy smart się nie sumują.png

oznacz moderatorów