anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kontakt z allegro

Michalek23
#7 Wielbiciel#

dostałem od allegro maila o tresci

 

W zeszłym tygodniu wysłaliśmy do Ciebie ankietę, która nie była aktywna. Przepraszamy za pomyłkę i jednocześnie dziękujemy osobie, która nas o tym poinformowała. Zgłoś się do nas na adres [edycja], mamy dla Ciebie bon na 3-miesięcznego Smarta jako wyraz wdzięczności. 🙂 Allegro ma najlepszych klientów!

Najlepsi klienci wymagają najlepszego traktowania – dlatego wciąż chcemy się poznać Twoją opinię na temat korzystania z Allegro. Wypełnienie przesłanej ankiety zajmie Ci około 5 minut.

Aby przejść do jej wypełnienia, kliknij przycisk:

 

ankiete wypelnilem napisalem na podany mail i w zwrocie dostał ze mail niedziala nie doszedl 

co mam zrobic ? nie mam zadnego kontaktu z ALLEGRO

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Michalek23 Czy możesz przesłać mi tę wiadomość za pomocą opcji "przekaż dalej" na adres spolecznosc@allegro.pl? Wyjaśnię to, ale potrzebuję od CIebie oryginalnej wersji tej wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Michalek23, potwierdzam otrzymanie tej wiadomości. 🙂 Poprosiłam o weryfikację tej sprawy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

zonata88
#8 Zapaleniec#

Również otrzymałam takiego maila. Ankietę wypełniłam, wyglądała normalnie. Ale skontaktowałam się pod maila podanego jako ten do kontaktu w sprawie bonu na 3 miesiące. Nie da się wysłać tego maila, zwraca mi błędny adres. Również mail "Allegro porady", z którego dostałam tę wiadomość odrzucało mi wysłanie maila.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zonata88, czy możesz również przesłać tego mejla na spolecznosc@allegro.pl?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

zonata88
#8 Zapaleniec#

Wysłałam 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zonata88, dziękuję, będziemy to weryfikować. 🙂

@zonata88@Michalek23 wrócę do Was z odpowiedzią najpewniej po majówce. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

suetto
#7 Wielbiciel#

Witam,

czy udało się wyjaśnić tę sprawę? Otrzymałem również takiego maila.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@suetto To sprawa sprzed dwóch tygodni. Czy otrzymałeś podobnego maila teraz?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

suetto
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem wtedy (ok. dwa tygodnie temu), zobaczyłem otwarty wątek na forum i czekałem na wyjaśnienie się tej kwestii na forum. Ponieważ jednak nie było nowych postów, to napisałem. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@suetto Prześlij oryginalną wiadomość, którą otrzymałeś, na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@suetto Dziękuję za przesłanie wiadomości. Skonsultowałam ją. Niestety nie otrzymałam żadnych szczegółowych informacji, które mogłabym Ci tutaj przekazać. Dostałam jedynie zapewnienie, że wyślemy do Ciebie maila w tej sprawie. Mam nadzieję, że gdy go otrzymasz, wszystko będzie jasne 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

zonata88
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dostałam maila z powiadomień Allegro. W treści: poprzednia ankieta była nieaktywna, prosimy o wypełnienie nowej. W zamian odezwij się na maila m.podolec..., bon na 3-miesieczny Smart. Po próbie wysłania maila, poczta mi go zwraca jako niemożliwy do wysłania. Tak samo, kiedy próbowałam wysłać maila na adres powiadomienia allegro. Czy to jest jakiś spam?

oznacz moderatorów

zonata88
#8 Zapaleniec#

Podejrzewam, że inni tak jak ja głównie martwią się o to, że to był jakiś spam i ich dane osobowe zostaną gdzieś wykorzystane. Wkrótce po otrzymaniu tego pierwszego maila otrzymałam kolejnego, z przeprosinami, że był to jakiś błąd. Dostałam przedłużenie konta Smart i monety, są na moim Allegrowym koncie, więc wygląda na to, że wszystko jest OK. A w każdym razie ten pierwszy mail naprawdę był od Allegro. Mam nadzieję, że pomogłam 😉

oznacz moderatorów