anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon 15 zł za pierwszy zakup

Client:117069781
#7 Wielbiciel#

Dowiedziałem się o promocji kupon 15 zł za pierwszy zakupu i 15 na kolejny o ile pierwszy będzie wynosił minimum 45 zl. Czy to 45 zł to jest po odliczeniu kuponu na pierwszy zakup czy to wartość koszyka bez względu na odliczenie rabatu? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

A co to za promocja?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:117069781 Wklej tutaj link do strony, na której znalazłeś taką informację.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

trystero
#7 Wielbiciel#

Informacja taka pojawiała się na głównej stronie Allegro a później poprzez aplikację. Jak otrzymać kolejny kupon? wg obietnic powinien pojawić się po wykorzystaniu pierwszego. Niestety nic takiego sie nie wydarzyło 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@trystero przykro mi, ale nie wykorzystałeś tego kuponu w czasie i wczoraj upłynęła jego ważność. Otrzymałeś go 23.01, a zgodnie z regulaminem:

  1. Kupony mogą być wykorzystane na zakupy o wartości przynajmniej 59 złotych (nie wliczając kosztów dostawy), w ramach Aplikacji Mobilnej Allegro niezwłocznie po ich otrzymaniu, nie później jednak niż w terminie 3 dni od dnia otrzymania danego Kuponu, a niewykorzystane Kupony przepadają.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

trystero
#7 Wielbiciel#

Gdyby się pojawił to bym go wykorzystał! 🙂 problem właśnie w tym, że on się nie pojawił… codziennie sprawdzałem aplikację i stronę www

wykorzystalem pierwszy kupon za zainstalowanie aplikacji … ale “Kupon za zakup”  sie nie pojawił, pomimo ze zakupu dokonałem w czasie określonym w promocji 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@trystero widzę, że ważność kuponu została dla Ciebie przedłużona do 30 stycznia 2024 🙂 
Zobaczysz go na formularzu płatności, w części "Twoje zniżki" po wybraniu płatności z góry. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów