anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Likwidacja PayU?

MAMY ROZWIĄZANIE!
marcinszmid
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/od-23-pazdziernika-nie-oplacisz-zakupow-za-pomoca-payu-express-...

 

Czy Wy poważnie likwidujecie szybkie przelewy na allegro zmusząjąc ludzi do podpięcia kart, używania blika, używania elektronicznych portmonetek czy założenia nowego konta tylko po to by móc sprawnie realizować zakupy ?

Powaga ? Co za ..... robił badania pokazujące "znikome użycie" tej formy płatności ? 

I nie piszcie mi że mogę zrobić zwykły przelew - wtedy nie obejmuje mnie program ochrony kupujących a na zaksięgowanie wpłaty w skrajnych sytuacjach będę czekał kilka dni. 

 

Proszę o odpowiedź przedawiciela Allegro. 


Dziękuję,

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

I nie piszcie mi że mogę zrobić zwykły przelew - wtedy nie obejmuje mnie program ochrony kupujących  a skąd taka informacja?

oznacz moderatorów
marcinszmid
#7 Wielbiciel#

Ok. Zapędziłem się z tym punktem - nie ma zastosowania. 

Pytanie o rezygnację z PayU i "znikome" użycie nie przedstawiając żadnego alternatywnego partnera typu Przelewy24 podtrzymuję. 

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przecież są inne formy płatności nie tylko PayU Express

oznacz moderatorów
marcinszmid
#7 Wielbiciel#

Blik

Allegro Pay

Karta 

Portmonetki

Allegro Cash

 

Zwykły przelew

 

Tylko ja mam problem z tym, że szybkie przelewy wylatują z oferty ? Naprawdę aż tak są niepopularne ? Można zobaczyć jakieś statystyki metod płatności ? 

Wg mnie to ma "zachęcić" ludzi do zakładania kont w ramach Allegro Cash, ale z pewnością to tylko moje urojenie. 

Proszę o odpowiedź przedstawiciela Allegro. Dziękuję.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak mnie zmuszą za mocno to zacznę kupować gdzie indziej, niech się wa..

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

Widzę że macie wielki problem z płatnościami z tej metody płatności PayU Express niewielu korzystało , bardzo dobrze że została usunięta. 

Powinny pojawiać się tylko 4 opcje płatności 

-blik 

-karta płatniczą 

-allego pay 

-przelew tradycyjny 

 

oznacz moderatorów
marcinszmid
#7 Wielbiciel#

Dysponujesz oficjalnymi danymi dot. wykorzystania poszczególnych metod czy tak sobie piszesz żeby punkty nabić?

Proszę o wypowiedź przedstawiciela Allegro. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marcinszmid rezygnujemy tylko z usługi PayU Express (która umozliwa płatność bez logowania do banku i przepisywania haseł SMS), płatność przelewem wciąż będzie dostępna, kilka dni może księgować się płatność przelewem tradycyjnym, zwykłe przelewy przechodzą szybciej.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
marcinszmid
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie 🙂 Miłego weekendu. 

oznacz moderatorów