anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam allegro Smart opłacony do jutra czy pobierzecie sobie opłatę za przedłużenie na kolejny rok 49zł

Ronson82
#7 Wielbiciel#
  • Mam allegro Smart opłacony do jutra czy pobierzecie sobie opłatę za przedłużenie na kolejny rok?
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Jakie 49zł ? teraz jest 59,90zł i pobiorą jak masz podpiętą kartę.

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@Ronson82 nie pobiorą sami, musisz wykupić samodzielnie, mimo podpiętej karty. A koszt to 59,90. Kilka dni temu zakupiłam i była informacja ze nie podbierają sami. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest to prawda, pobiorą automatycznie  jak masz podbitą kartę płatniczą.

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@LEW433 nie wprowadzaj w błąd. Nie pobierają sami z uwagi na zwiększenie ceny smarta z 49 na 59. Przedłużałam to kilka dni temu, więc nie wprowadzaj w błąd 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze pobierali jak była podpięta karta, masz podpiętą kartę płatniczą?

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@LEW433 oczywiście że mam, i była informacja bardzo czytelna, że nie pobierają automatycznie. Pobierali automatycznie jak cena była 49 zł co rok. Teraz miałam nieaktywny Smart przez 1 albo dwa dni 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

OK. więc coś zmienili ale tu nie było takiej informacji, jutro moderacja to wyjaśni.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Syla270985 ma rację. Z powodu zmian w regulaminie, czyli stawek minimalnych do zamówień Smart oraz samej ceny usługi, najpierw należy zaakceptować nowy regulamin i ręcznie opłacić nową subskrypcję. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ronson82 Nie masz podpiętej karty to opłać dopiero 15dni po terminie, masz 14dni za darmo tyle wynosi czas wypowiedzenia a jest w tym czasie nadal aktywny twój Smart.

oznacz moderatorów