anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety allegro

mistrzjan3
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czytałem kilka tematów, ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi. Dokonałem dzisiaj zakupu za który miałem otrzymać kupon na 150 złotych oraz 112 monet. Kupon zrealizowałem od razu po zakupie, ale monet nie dostałem nawet kilka godzin po transakcji. Muszę po prostu uzbroić się w cierpliwość czy wynika to z wyboru płatności za pobraniem? Jeśli tak, to czy mogę jeszcze zmienić sposób płatności? Kurier DPD wciąż mi odpowiada, a opcje za pobraniem wybrałem jedynie dla wygody. 

Proszę o odpowiedź. 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mistrzjan3 Cześć. Zgodnie z regulaminem Programu Monetowego: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-monetowego-lDk1gVkxvSd.

§ 4. Zasady uczestnictwa w Programie w części dedykowanej Użytkownikom występującym w charakterze Kupujących

  1. W celu wzięcia udziału w tej części Programu, Uczestnik musi spełnić łącznie następujące warunki:

    a. być zarejestrowanym Użytkownikiem Allegro,

    b. zaakceptować niniejszy Regulamin,

    c. w okresie trwania Programu zawrzeć przynajmniej jedną Transakcję na Allegro i skutecznie dokonać płatności za nią w terminie 7 dni poprzez Usługę Operatora Płatności (status płatności: "Zakończona").

  2. Każdy Uczestnik, który spełni łącznie warunki opisane w pkt 2 powyżej, otrzyma za każdą Transakcję na Allegro opłaconą w ciągu 7 dni poprzez Usługę Operatora Płatności liczbę Monet każdorazowo wskazaną w jej podsumowaniu widocznym w procesie zakupowym, z zastrzeżeniem pkt 4 oraz pkt 17 poniżej.

 

Żeby otrzymać monety, musisz opłacić zamówienie za pomocą Operatora Płatności (PayU/Przelewy24). Zamówienia za pobraniem nie kwalifikują się do promocji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za pobraniem to ne będzie monet.

oznacz moderatorów