anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety-kwota bez znizki.

Client:33487584
#7 Wielbiciel#

Myślę ze opisywanje jest zbedne... Pomimo użytych monet, kwota jest taka jak pierwotnie. Zaznacze że wcześniej nie było problemów.

IMG_20210718_135112.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka  nie widzimy, więc opisywanie nie jest zbędne, możesz zawsze dopytać w czym problem: @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:33487584 Opisywanie jest niezbędne, ponieważ obrazki które tu wklejasz, widzisz tylko Ty, inni ich nie widzą przed zatwierdzeniem przez moderację. Monety nie obniżyły ceny towaru?

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/promocje-monety-i-kupony/monety-allegro-czym-sa-i-jak-z-nich...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:33487584, weryfikuję tę sprawę. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:33487584
#7 Wielbiciel#

Kupiłem karme dla psa za 89, uzylem 10 monet i tak musiałem zapłacić te 89... Przeglądając moje zakupy jest pewna anomalia... Jest suma, pod spodem znizka a na samym dole kwota ta sama co na wstępie.... . Nie chce robić żadnych problemów lecz może to jakiś błąd w systemie? 

@mr_oma , jak weryfikacja sprawy ^^ . 

Nie dot. tematu.. moge usuwac założone tematy?sprawdzalem i nie widze takiej funkcji.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:33487584, Kupon zadziałał, ale w stosunku do całego zamówienia. 🙂 16.07.2021 r. miałaś w koszyku dwie oferty od dwóch Sprzedających. Za to zamówienie zapłaciłabyś 106,48 zł, ale ponieważ użyłaś kuponu na 10 zł to zapłaciłaś łącznie 96,48 zł.  🙂
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów