anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na komputerze zakup z dostawą Smart!, a w aplikacji mam płacić za dostawę, dlaczego?

dagmara744
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam pytanie, 

chodzi o następującą sytuację:

- mam opłacony pakiet SMART.

- rozpoczęłam zakupy (przez Internet na komputerze) u jednego ze sprzedających, u którego można skorzystać z zakupów z pakietem SMART - dostawa była z tej racji wpisana jako darmowa, 

- nie dokończyłam zakupów

- Chciałam dokończyć ten zakup poprzez aplikację na telefonie komórkowym, po czym okazało się, że chcąc zakupić wrzucone do koszyka produkty przez aplikację musze zapłacić za dostawę.

Proszę o pilne wyjaśnienie przedmiotowej sprawy.

Pozdrawiam

dagmara744

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@dagmara744 Kwota zakupu musi przekraczać 40 zł, oferta musi mieć znaczek Smart, wybrana przez Ciebie metoda dostawy musi mieć znaczek Smart. Nie ma znaczka Smart przy metodzie dostawy, nie ma darmowej dostawy. Jeżeli to kilka przedmiotów - wszystkie muszą mieć tę samą metodę dostawy ze znaczkiem Smart. Łączny koszt wysyłki bez Smart nie może przekroczyć 100 zł, bo wtedy Smart znika.

Zakupy Smart mają wiele ograniczeń, to nie takie proste. Kupując Smart nie zawsze masz darmowe dostawy. Zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

dagmara744
#7 Wielbiciel#

Witam

ale to nie jest odpowiedź na zadane pytanie:

- mam opłacony pakiet SMART.

- rozpoczęłam zakupy (przez Internet na komputerze) u jednego ze sprzedających, u którego można skorzystać z zakupów z pakietem SMART - dostawa była z tej racji wpisana jako darmowa, 

- nie dokończyłam zakupów

- Chciałam dokończyć ten zakup poprzez aplikację na telefonie komórkowym, po czym okazało się, że chcąc zakupić wrzucone do koszyka produkty przez aplikację musze zapłacić za dostawę.

 

W uzupełnieniu do odpowiedzi na moje zapytanie:

- kwota jest powyżej 40.00 zł

- zarówno na koncie na komputerze jak i poprzez aplikację na telefonie komórkowym jest znaczek Smart

Proszę o odpowiedź jak tak może być, bo jest to dla mnie nie zrozumiałe.

Pozdrawiam

dagmara744

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dagmara744 Jeśli nie dokończyłaś zakupów z darmową dostawą, to trzeba było dokończyć. Po pewnym czasie oferty sprzedawcy mogły się zmienić, dlatego teraz nie masz dostawy Smart.

oznacz moderatorów

dagmara744
#7 Wielbiciel#

To jest robione  zamówienie w dniu dzisiejszym i właśnie sprawdzałam ponownie i na komputerze mam bezpłatną dostawę a na telefonie płatną.

Pozdrawiam

dagmara744

oznacz moderatorów

dagmara744
#7 Wielbiciel#

I zarówno na komputerze jak i a telefonie dostawa opisana jest ze SMART

oznacz moderatorów

dagmara744
#7 Wielbiciel#

Proszę o w miarę pilną odpowiedź w przedmiotowej sprawie

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dagmara744 oczywiście to nie powinno tak wyglądać. Sprawdziłam przed chwilą i u mnie zakupy zrobione na przeglądarce w komputerze w aplikacji również były Smart! Sprawdź czy masz aktualną wersję aplikacji, jeśli nie, zaktualizuj ją proszę. Jeżeli to nie pomoże prześlij proszę zrzut ekranu z aplikacji i z przeglądarki na komputerze. Wtedy będę mogła zgłosić ten problem naszym informatykom. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kacper897
#1 Nowicjusz#

Też mam ten problem, opłaciłem smart na komputerze, a jeśli chce zrobić zakupy z aplikacji na telefonie, to smart nie jest opłacony

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kacper897 Na pewno jesteś zalogowany w aplikacji na koncie z opłaconą usługą Allegro Smart?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:104039297
#1 Nowicjusz#

Na pewno jest opłacony smart na koncie z którego korzystam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104039297 prześlij proszę zrzut ekranu z aplikacji Allegro, na którym widoczny będzie login konta, z którego korzystasz (Smart! jest wykupiony na konice @Kacper897) oraz formularz dostawy i płatności, an którym widoczne będzie nr oferty i cena za dostawę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dagmara744 Możesz też ew. wyczyścić dane apki allegro w ustawieniach telefonu (po tej operacji konieczne będzie ponowne zalogowanie), bo jeśli masz zainstalowaną aktualną jej wersję, to całkiem możliwe, że po prostu zbzikowała (narobiło się syfu w plikach).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów