anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczanie opłat za przesyłkę mimo aktywnego smarta

MAMY ROZWIĄZANIE!
epitryb
#8 Zapaleniec#

Przy zakupie za 67 zł od jednego sprzedawcy, przy finalizowaniu zakupu naliczana jest opłata za przesyłkę mimo aktywnego smarta. Czy opłata zależy od  sprzedawcy?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@epitryb 

Aukcje na których kupujesz muszą mieć znaczek Smart i wtedy to działa.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
epitryb
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że sprzedawca nie był Smart. Nauczka dla mnie, żeby uważać przy wyborze ofert, gdyż po wejściu ofertę sprzedawcy, nie widać (przynajmniej ja nie widzę), czy sprzedawca jest Smart.

Przepraszam za wywołanie zamieszania.

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg: ostatnio chciałem coś kupić i gość pomimo SMART nie miał paczkomatów za free.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:104371448 

Widocznie nie chciał podpinać smarta pod paczkomaty. Póki co sprzedawca może sam decydować czy chce mieć opcję smart i przy których metodach dostawy ją udostępnia 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg: ciekawe to co piszesz...zawsze kiedy pytam dlaczego nie ma paczkomatów to dostaję wymijającą odpowiedź. Zawsze!
Ale Żabka jest dostępna tylko co z tego jak trzeba zasuwać na Pocztę aby odesłać towar 😞
Przy okazji pozdrowienia z Oławy / Opola 😉

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:104371448 

To kupuj rozważnie, żeby nie mieć problemu z odsyłaniem 😊 Albo zamawiaj do zielonych pudełek, na przykład w Oławie masz ich 6 😊 

Niektórzy sprzedawcy chyba nie lubią paczkomatów, też na takich trafiam.

Pozdrawiam również 😁

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To tak nie działa, jak masz Smarta to nie wszystkie dostawy są darmowe nawet jeżeli są powyżej 40zł:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
epitryb
#8 Zapaleniec#

Dzięki

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@epitryb Działa ,ale tylko jak wybierzesz sprzedawcę który wystawia w smarcie oraz musi to być forma dostawy nim oznaczona . Nawet jak sprzedawca ma smarta to nie wszystkie formy dostawy są nim objęte.

oznacz moderatorów