anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa mi Allegro family w Smart Student

MAMY ROZWIĄZANIE!
wikasb
#7 Wielbiciel#

Osoba z rodziny zaprosiła mnie do Allegro Family, zaakceptowałam zaproszenie. Chcialam coś kupić (powyżej 40zł, z opcją smart), ale niestety mam tylko opcje, żeby poprosić organizatora o zakup, a gdy sama chce cos kupic nie mam opcji darmowej dostawy smart, wyświetlają mi się normalne koszty dostawy. Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wikasb czy dotyczy to konta, z którego piszesz? I czy na pewno na to konto otrzymałaś i zaakceptowałaś zaproszenie do Smart Family? Dopytuje, ponieważ na koncie, z którego do nas napisałaś nie ma informacji, że Smart jest Ci udostępniany przez członka rodziny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wikasb
#7 Wielbiciel#

Tak, dotyczy to konta z którego piszę. Na to konto bylo wysyłane zaproszenie, które zaakceptowałam. 

Screenshot_20220413-135708_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
wikasb
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220413-135915_Allegro.jpg

 jak to możliwe, że jestem członkiem Smart family i mogę poprosić organizatora grupy o zakup a sama nie mogę nic zakupić? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wikasb bardzo dziękuję za zrzuty! To jeszcze jedno pytanie dla pewności czy masz możliwość dopytania osoby, która jest organizatorem rodziny czy w zakładce Allegro Family w części "Jedna rodzina - jeden Smart" kliknęła "podziel się"?
Możesz też dowiedzieć się czy inni członkowie tej rodziny mogą korzystać ze Smart! bez proszenia o zakupy, jeśli tak będzie Ci łatwiej 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:102110755
#7 Wielbiciel#

Mogłabyś w sumie dać screena gdzie znajduje się ta opcja "Podziel się" w "Jedna rodzina-jeden smart"? Bo mam podobny problem jak powyżej, chciałam zaprosić mamę do family ale ona aby mieć darmową dostawę może wysyłać mi tylko prośby o zakup a chciałybyśmy aby ona sama mogła kupować z mojego smarta.

oznacz moderatorów
Client:102110755
#7 Wielbiciel#

@la_nika Czy na brak opcji "Podziel się" ma wpływ to że jako organizator mam Smarta dla Studentów?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102110755 tak, dokładnie. W ramach Allegro Family można udostępnić Allegro Smart: roczny, miesięczny, z puli kodów oraz z akcji promocyjnych, ale ze względu na benefity jakie się z nim łączą, nie można udostępnić Allegro Smart Student.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:102110755
#7 Wielbiciel#

Nie ma opcji abym udostępniła że smarta tylko darmowe dostawy, bez benefitów? 😕

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102110755 przykro mi, ale nie ma takiej opcji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów