anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa paczkomat .

Client:40242463
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu nie działa paczkomat w mojej okolicy a do najbliższego jest 2.5 km .Chciała bym uzyskać informację czy wogóle będzie czynny bo zamawiam sporo a ten zepsuty bądź nie aktywny mam pod ręką,z tąd moje pytanie czy wogóle będzie jeszcze działał ul.Beskidzka 1 ,34-122 Wieprz (przy sklepie Wizan). A jeśli tak to kiedy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

InPost
Ekspert InPost

@Client:40242463 

Prosimy o zweryfikowanie wskazanego adresu bądź podanie sygnatury Paczkomatu. Przy ul. Beskidzkiej jest zlokalizowany Paczkomat WUP03M, ale pod nr 134.

oznacz moderatorów

Client:40242463
#7 Wielbiciel#

Podjęłam temat paczkomatu bo już nie tylko ja ale i osoby mieszkające w pobliżu też nie są zachwyceni że  nie działa bo też zamawiają sporo i muszą jeździć do centrum do nr.134,a ten co jest pod Wizanem albo nie aktywny bo w wykazie paczkomatów go nie ma albo zepsuty .

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Przy sklepie Wizan na ul. Wadowickiej 1 był zlokalizowany Paczkomat WUP01D, który został zdemontowany. Zastąpiono go nowym Paczkomatem WPR02M, który jest obecnie w fazie testów. W ciągu paru tygodni powinien zostać uruchomiony i można będzie z niego korzystać.

oznacz moderatorów

Client:40242463
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację zawsze to jakieś światełko w tunelu że  będzie. 

oznacz moderatorów