anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dzialają u mnie kody do ProfiLingua z Allegro Smart Student, po prostu sie nie pojawiają.

Client:54392177
#7 Wielbiciel#

Hej! Nie działają u mnie kody dostępne na allegro smart student na kursy na profiLingua. Po kliknięciu na inne dostępne rzeczy wszystko wyświetla się poprawnie, kody do multikina itp, tylko te z ProfiLingua nie działają. Można temu jakoś zaradzić? Po kliknięciu na te z ProfiLingua mam Po prostu napis 'Twój kod' i pusty ekran. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:54392177  wrzuć proszę zrzut ekranu z widoczną zakładką. Zrzut powinien obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:54392177
#7 Wielbiciel#

Tak to wygląda na przęglądarce na komputerze. W aplikacji jest u góry napis "Twój Kod' ale również reszta ekranu pusta tak jak  i na tym screenie widać. Zrzut ekranu 2023-04-03 171023.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:54392177 dziękuję, poprosiłam już nasz zespół techniczny o sprawdzenie tej sytuacji. Gdy tylko dostanę odpowiedź w Twojej sprawie, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:54392177 przykro mi, jednak na ten moment nie jesteśmy jeszcze w stanie stwierdzić przyczyny występującego u Ciebie problemu. Proszę, abyś spróbowała jeszcze raz, ale przed tym wykonaj kilka czynności:
- wyłącz wszystkie wtyczki,
- wyłącz programy działające w tle,
- wyczyść ciasteczka,
+ włącz kartę incognito,
+ włącz narzędzie dla deweloperów (zazwyczaj F12) i przejdź do zakładki sieć, od początku korzystania ze strony Allegro.

Spróbuj w co najmniej dwóch przeglądarkach. 

Jeśli po wykonaniu powyższych wskazówek, wciąż będziesz widziała błąd wrzuć proszę nowe zrzuty ekranu lub filmik przedstawiający kroki, które wykonujesz. Na nagraniu / zrzutach powinny być widoczne:
- data i godzina,
- całe okno przeglądarki,
- zakładka sieć (network) w narzędziu (F12). Jeśli pojawi się jakaś pozycja na czerwono, to rozwiń proszę szczegóły i wykonaj zrzut ekranu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów