anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę kupić 2 szt .ani 2 różnych u tego samego sprzedawcy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
mmilimetr
#7 Wielbiciel#

Próbuję kupić dwie sztuki przedmiotu, aby było >40zł. Nie mogę. Więc kupuję 2 różne przedmioty (2 różne licytacje tego samego) - i też nie mogę. Za każdym razem wyskakuje komunikat, że sprzedawca ograniczył ci możliwość zakupu. Oczywiście jak kupię pojedynczo po ~25zł. to zapłacę za przesyłkę. Przy każdej z transakcji jest opcja SMART. Pisałem do sprzedawcy, dlaczego tak jest, ale nie odpisał. Sądzę, że zabezpieczył się, aby nie korzystać ze SMARTa - ale czy to nie jest ograniczanie niezgodne z regulaminem?
MM

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
pinsplash
#21 Demiurg#

@mmilimetr A jedną sztukę możesz kupić? Bo jak nie tzn że jesteś na "czarnej liście" sprzedającego i z tego konta nie kupisz. Jak możesz kupić 1 szt a więcej nie w jednej paczce, to możliwe że sprzedawca ma tak ustawiony cennik i każdy zakup musi być oddzielnie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mmilimetr 

Cześć. Zostałeś dodany przez sprzedającego nieaktywnych kupujących. Więcej szczegółów w tym miejscu

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/moi-nieaktywni-kupuj%C4%85cy-kto-mo%C5%BCe...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wpisał Cię na czarną listę, Moi nieaktywni Kupujący. Musiałeś wcześniej u niego kupować i mu się coś nie spodobało.

oznacz moderatorów
mmilimetr
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, rzeczywiście - kupiłem kiedyś 2 obudowy, jeden kabel nie działa, kontaktowałem się ze sprzedającym co możemy zrobić, ale tak jak teraz, nie zareagował, nie odezwał się. Więc napisałem to w komentarzu - bo przecież o to chodzi, aby kupujący wiedzieli, że jak sprzedający ma nas w [...] to warto to wiedzieć, a nie że 5 gwiazdek. Bardzo rzadko daję negatywy, ale nieuczciwości nie toleruję. No to mnie widać zablokował... Dziękuję za pomoc.
A swoją drogą to chamstwo - jak się komuś nie podoba komentarz, to może tak sobie zablokować, nie poprawiając swojego zachowania/obsługi!

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mmilimetr nie byłeś zadowolony z zakupu po co chcesz ponownie kupować u  tego sprzedawcy? 

oznacz moderatorów