anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mylna paczka

Client:34990015
#8 Zapaleniec#

Witam mam taki problem, mianowicie zakupiłam witaminy na jednej z akcji dostałam tego samego dnia info ze brak jednego z produktów i paczka będzie wysłana na 4 dni dopiero. Po czym następnego dnia otrzymałam paczkę a w środku jakas odżywka, której nie zamawiałam. Skontaktowałam się ze sprzedającym i Pani kazała mi odesłać przesyłkę przez allegro. Mam wydrukować tylko etykietę i nadać paczkę w paczkomacie. Nie bardzo wiem jak mam to zrobić, ktoś może wie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34990015, aby zwrócić towar, wejdź do zakładki "Moje zakupy", kliknij "szczegóły zakupy". Tam znajdziesz opcję "zwróć zakup". Wypełnij formularz i wydrukuj etykietę. 🙂 Więcej informacji znajdziesz w artykule

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:34990015
#8 Zapaleniec#

Sęk w tym że towar który otrzymałam nie należy do mnie i ja go nawet nie kupiłam . Nie mam go w panelu moje zakupy. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:34990015 Wybierz zakup który zamówiłaś i wybierz to co widać niżej:
Zrzut ekranu 2023-04-18 144421.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:34990015 Nie rób tak ponieważ ten co zamówiłaś jak przyjdzie nie będzie opcji zwrotu, niech sprzedajacy się martwi tym jak odebrać skoro wysłał nie ten. Niech opłaci a ty mu wyślesz albo niech Ci wyśle etykietę do zwrotu.

oznacz moderatorów

Client:34990015
#8 Zapaleniec#

I tak właśnie zrobię. Poczekam aż dotrze ten właściwy i ewentualnie zwrócę wszystkie razem gdyby mi nie odpowiadało coś. Dziękuję 

oznacz moderatorów

Client:34990015
#8 Zapaleniec#

Wogole to jak pani się dowiedziałam że dostałam towar wart 100 zł którego nie zamawiałam to aż zaniemówiła. 

oznacz moderatorów